Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šteta kaj Azija ne radi da i nas pogura malo naprijed.[thumbsup]

jedna pozitivna stvar…jučer nije nigdje javljeno da je burza nastavila tonuti..ni hrt, rtl, nova..svi o brodu koji gori…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


jedna pozitivna stvar…jučer nije nigdje javljeno da je burza nastavila tonuti..ni hrt, rtl, nova..svi o brodu koji gori…

A ja sam mislio da je to o burzi…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

ljudi dajte se skulirajte malo i nemojte da vam burza bude takva opsesija.

ne možete govoriti da će ići gore samo zato jer to svi želimo, a niti na našu burzu utječu događanja na svjetskim tržištima. Kada je njima crveno onda “logično” da i je i nama, ali vaše teorije zašto kod nas ne ide up kada u svijetu ide up su djetinjaste i smiješne.

Slažem se sa čvarkožderom ili kako se već čovjek zove jer forum nam je postao na razini nižih razreda osnovne škole.

Pamet u glavu i radite nešto drugo dok ne prođe kriza. Neće vam pomoći stalno gledanje koliko ste izgubili i širenje panike i nervoze.

Pozdrav


jedna pozitivna stvar…jučer nije nigdje javljeno da je burza nastavila tonuti..ni hrt, rtl, nova..svi o brodu koji gori…

Također mogu ovo potvrdit ! Na Dnevniku ni mu ni ma o burzi[proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


markoc5: ” jedna pozitivna stvar…jučer nije nigdje javljeno da je burza nastavila tonuti..ni hrt, rtl, nova..svi o brodu koji gori… ” A ja sam mislio da je to o burzi…

Danas i sutra će fondovi početi stabilizirati cijenu.
Samo je pitanje koliko će malih prodavati sa -30% gubicima.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


jedna pozitivna stvar…jučer nije nigdje javljeno da je burza nastavila tonuti..ni hrt, rtl, nova..svi o brodu koji gori…

Ali su govorili o Kosovu, o novim problemima u Srbiji, koji produbljuju neizvjesnost i napetost…ne miriši na dobro…Dao Bog da krene u pozitivnom smjeru danas, no teško…


fin_čovjek: ” markoc5: ” jedna pozitivna stvar…jučer nije nigdje javljeno da je burza nastavila tonuti..ni hrt, rtl, nova..svi o brodu koji gori… ” A ja sam mislio da je to o burzi… ” Danas i sutra će fondovi početi stabilizirati cijenu. Samo je pitanje koliko će malih prodavati sa -30% gubicima.
ma od kud ti takav famozan podatak ?!
nevjerojatan si, kad si bio u cash-u sve je trebalo padati još dok ti ne uđeš a sad kad si prerano ušao sve će gore
nema trenutno nikakvih izgleda da se oporavi burza osim ako dva,tri mirovinca + 2,3 jača igrača simultano ne počnu lupati po asku pa se pokrene lavina malih a do tada Von Braun prestani pisati gluposti

SDP=EU crvno

mi smo ipak zemlja slučaj


Von Braun: ” fin_čovjek: ” markoc5: ” jedna pozitivna stvar…jučer nije nigdje javljeno da je burza nastavila tonuti..ni hrt, rtl, nova..svi o brodu koji gori… ” A ja sam mislio da je to o burzi… ” Danas i sutra će fondovi početi stabilizirati cijenu. Samo je pitanje koliko će malih prodavati sa -30% gubicima. ” ma od kud ti takav famozan podatak ?! nevjerojatan si, kad si bio u cash-u sve je trebalo padati još dok ti ne uđeš a sad kad si prerano ušao sve će gore nema trenutno nikakvih izgleda da se oporavi burza osim ako dva,tri mirovinca + 2,3 jača igrača simultano ne počnu lupati po asku pa se pokrene lavina malih a do tada Von Braun prestani pisati gluposti

Jednu veliku glupost si ti sad napisao. Zašto ne bi krenuli gore????
Ne paše ti sada. Nije margin stigao.
Da samo jedan fond počne udarati po asku promjenio bi puno , a kamoli njih par. Vidjet ćemo.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

a zašto bi trebalo ici gore? ja sam za jos veci pad jer vec jako dugo pokusavam kupiti odredjene dionice po cijenema po kojima sam si to zamislio i nedam ni lipe vise i zato drukam prema dole!

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

imam 4 margina i 2 kredita i dužan sam koliko ti nisi para vidio u životu (ovo nije za pohvalu nego za pokudu ) pun sam dionica kako likvidnih tako i onih manje likvidnih a za plaćanje kamata morat ću sutra prodavat par desetaka ht-a po, nadam se po 31x
a napisao sam i između ostalog ako krenu četvorica,petorica jačih zajedno da možemo srezat gubitke a povratk na staro ko zna kad i da li ikad…

New Report

Close