Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kao što nemogu dionice stalno rasti,nemogu ni unedogled padati.Strpljen spašen. Kad počnu rasti ,rast će na malim prometima(naglo),tako da ne vrijedi sad prodavati sa gubitkom da bi se poslije skupo vraćali u dionice.

slazem se..
evo malo dobrih vijesti
Vaš link

QVO VADIS CROBEX ?????


Evo ameri u minusu tak da i mi sutra možemo. Za razliku od danas[thumbsup]

Ja bih sutra stagnirao, malo za promjenu.
Prebrzo ovo raste[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo Slaven i kockasti dečki smiruju strasti i pokušavaju dobiti Nizozemce uz našu stranu u svezi ZERP-a i podrške priključenju u EU. Za razliku kad smo se zamjerili Englezima te Slovencima u rukometu mislim da smo ovaj put uspjeli. Ako neznaju političari popustiti sportaši su im to pokazali.[thumbsup]

vjerojatno su im rekli da se ZERP neće primjenjivati za Nizozemce

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Stvarno, kak su Amerikanci, ne mogu ući u Yahoo?

A neznam kakvi su dogovori bili ali svi ste primjetili da je tamo bio i Friščić pa tko zna ..


Ukupno korisnika: 74
Ukupno gostiju: 5268

vidim da nikad manje korisnika i gostiju u ovo vrijeme .Mora da su mnogi odustali !!!!!![undecid]

Ne, nego pad od 2,5 % Grobexa vise nije novost. Da poraste 1% svi bi bili zbunjeni. [lol] [lol]

skype - ivek1234


Stvarno, kak su Amerikanci, ne mogu ući u Yahoo?

Dow 12,200.10 -65.03 -0.53%
Nasdaq 2,278.75 -30.82 -1.33%
S&P 500 1,326.45 -10.19 -0.76%

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Stvarno, kak su Amerikanci, ne mogu ući u Yahoo?

Evo, da te naucim lovit ribu:

http://finance.google.com/finance

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

tenkista:

Stvarno, kak su Amerikanci, ne mogu ući u Yahoo?”

Dow 12,200.10 -65.03 -0.53%
Nasdaq 2,278.75 -30.82 -1.33%
S&P 500 1,326.45 -10.19 -0.76%


[lol] [lol] [lol]

Vaš link

New Report

Close