Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ukupno korisnika: 74
Ukupno gostiju: 5268

vidim da nikad manje korisnika i gostiju u ovo vrijeme .Mora da su mnogi odustali !!!!!![undecid]


Ukupno korisnika: 74 Ukupno gostiju: 5268 vidim da nikad manje korisnika i gostiju u ovo vrijeme .Mora da su mnogi odustali !!!!!![undecid]

Da…sigurno su na drugom programu HRT a…[proud]

nije još počelo


zmrklic: ” Morate shvatit jednu stvar o Hrvatima – oni su veliki potrošaći. T-mobile uvjerljivo najprofitabilniji dio DT-a npr. ” badava potrošnja kad uskoro nećemo imati što trošiti ako ovo potraje…

Nee, Hrvatima se isplati dati pare jer ih troše, pa će nam i dati, zato će tržište uskoro up [thumbsup]


nije još počelo

Šta treba početi da i ja uz kokice i pivu pratim?[lol] [lol] [lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

demonstracije u splitu

nogometne vješzine hrvata i nizozemaca


asdfgh123: ” nije još počelo ” Šta treba početi da i ja uz kokice i pivu pratim?[lol] [lol] [lol]

dokumentarac o uzgoju cikle u Hrvata

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

OPROSTITE GDJE BIH MOGLA PROČITATI POSTOTAK PRINOSA OD DIVIDENDE ZA T-HT?
VRIJEDNOST AKTIVE PO DIONICI?

http://www.ht.hr


Von Braun: ” asdfgh123: ” nije još počelo ” Šta treba početi da i ja uz kokice i pivu pratim?[lol] [lol] [lol] ” dokumentarac o uzgoju cikle u Hrvata

Čuo sam da će Udruga za zaštitu potrošača i Udruga sindikata održati štrajk ispred
Zagrebačke Burze zbog pada dionica.
Poručili su potrošačima da ne kupuju niti jednu dionicu slijedećih tjedan dana, što će se odraziti na
poslovanje ZSE. Oćemo u štrajk i mi???

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo ameri u minusu tak da i mi sutra možemo.
Za razliku od danas[thumbsup]

http://whycroatia.blogspot.com/

New Report

Close