Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Morate shvatit jednu stvar o Hrvatima – oni su veliki potrošaći. T-mobile uvjerljivo najprofitabilniji dio DT-a npr.

badava potrošnja kad uskoro nećemo imati što trošiti ako ovo potraje…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Jedno je pricati, ali slika (brojeva) govori vise od tisucu rijeci…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

sva sreca da imamo kvalitetne dionice kao
IPKO-R-A………14,13%…………3.676 kn
SM86-R-A ……….9,74%……….15.592 kn
PIKR-R-A ………..9,72%…………1.099 kn
ZLAR-R-A…………8,63%………..2.085 kn
PLAG-R-A ………..6,32%…….240.000 kn
da zaustave pad CROBEXa
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
ko zna gdje bi vec zavrsili…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Dow 12,388.04 +122.91 (1.00%)
Nasdaq 2,338.03 +28.46 (1.23%)
S&P 500 1,351.78 +15.14 (1.13%)
10y bond 3.62% +0.02 (0.56%)

USD-Euro 0.682 +0.0032 (0.478%)
USD-Yen 106.740 -0.2800 (-0.262%)
USD-GBP 0.510 +0.0023 (0.454%)

&

Zbog čeka fondovi ne interveniraju i zaustave ili ublaže pad?
Prikazuju od početka godine dvocifrene minuse—ljudi pričaju o povlačenju udjela?–ne ide to na dobro..
Stvara se panika a najgori je stampedo kad nastupi.. [cry]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


Stranog kapitala će biti ko pljeve nakon pozivnice za NATO [wink].

Gledajući kuda i kako nas ova vlast vodi, počinjem sumnjat u pozivnicu za NATO!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

50,

Zbog čeka fondovi ne interveniraju i zaustave ili ublaže pad?
Prikazuju od početka godine dvocifrene minuse—ljudi pričaju o povlačenju udjela?–ne ide to na dobro..
Stvara se panika a najgori je stampedo kad nastupi.. [cry]

mislim da vecina udjelnicara to samo ovlas prati..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

A vidjet ćeš sutra kad poslije večerašnjeg Dnevnika nahrupe sa zahtjevima za prodaju udjela!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


A vidjet ćeš sutra kad poslije večerašnjeg Dnevnika nahrupe sa zahtjevima za prodaju udjela!

A takvih sam se prica naslusao i prije 2-3 tjedna kada je sve ovo pocelo, pa se nista dramaticno nije dogodilo. Gospoda u fondovskim foteljama i dalje ocito stprpljivo ceka. Nakon sto su se para nabrali u proteklih par mjesecesi na daytradeu, sada sve to ocito zele kapitalizirati po sto nizim cijenama, a u prilog im ide trenutno stanje u svijetu pa peru ruke od svoje OGROMNE krivnje….

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


A vidjet ćeš sutra kad poslije večerašnjeg Dnevnika nahrupe sa zahtjevima za prodaju udjela!

nisam to vidio od 1.1. do 1.2. pa ne znam zasto bi sad trebao vidjeti..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kako to misliš “nije dramatično”? Crobex nezaustavljivo pada, i onda kada sva svjetska tržišta bilježe uspone, pa i po nekoliko dana za redom. Ako to nije znak da se panično prodaju udjeli u fondovima, a zbog njih najlikvidnije dionice, i to sa dobrim i odličnim fundamentima, onda ja ne znam šta je to drama… Plus toga što mislim da i strani investitori ovih dana intenzivno rade na “exit strategy” i kapitaliziraju dobit jer nam signali iz EU ne donose ništa pozitivno…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

mozda ne povlace udjele, al’ su zato poceli day-trade[lol] [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close