Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Miro25: ” bas ono sto sam prico prije par dana se i desava… fondovi zele popalit sto vise margina jel im je svjetska korekcija napravila pola posla, zasto ne iskoristit priliku do kraja… ne znam zasto se cudite svemu ovom… ” Nemoj se glupirati. Mnoge banke su već pred izbore ukinule/stopirale margine.

kakve to veze ima… ne kuzim sta si htio reci…

btw,u regiji svi indexi u crvenom

budd:

Miro25: ” bas ono sto sam prico prije par dana se i desava… fondovi zele popalit sto vise margina jel im je svjetska korekcija napravila pola posla, zasto ne iskoristit priliku do kraja… ne znam zasto se cudite svemu ovom… ” Nemoj se glupirati. Mnoge banke su već pred izbore ukinule/stopirale margine.

Kako nemožete prihvatit činjenicu da se strani kapital znatno povlači? Pa on je digao naše tržište prije par godina, sad da spase probleme u svom dvorištu, povlače sredstva te nas vraća gdje smo prije bili.[bye]

Zaželimo im sretan put i da nam se vrate kroz koju godinu. [lol] [lol] [lol]

Stranog kapitala će biti ko pljeve nakon pozivnice za NATO [wink].

You either do it right or you get eliminated!

Stranog kapitala će biti ko pljeve nakon pozivnice za NATO [wink].


Mislim da Rohatinski ne misli tako…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Hmm, kapital ce se koncentrirat u nekim dionicama, a neke ce privremeno stradat, tako se meni čini. Možda griješim, ali zdravo seljački – nema dosta casha za spasit sve dionice, ali za spasit jedan dio ima.

ej sta se dinicama ADRS -r-a ne smje trgovati [proud]

najvrednije stvari u životu su besplatne

strani kapital prvo odlazi sa financ.tržišta a nakon toga izlazi i iz realnog sektora, mogla bi se ova korekcija sa tržišta kapitala lako preliti na cijelokupno hrvatsko gospodstvo jer stranci odlaze, i to je ,nažalost, činjenica.
za to smo krivi sami, samo naprijed neka dodatnim porezima poskupe hrvatski rad tako da i dalje bude među najskupljima u centralnoj Europi, lokalno stanovništvo neka i dalje diže seljačke bune pri svakoj stranoj investiciji bez obzira radilo se tek o hotelu li tvornici kamene vune, Roha nek samo dalje diže kamatne stope i tako dodatno poskupljuje kapital, u intelektualnom kapitalu također ne briljiramo (čast onom malom broju hrvatskih stručnjaka
koji su ostali u Hrvatskoj) i onda nam je uvijek kriv netko drugi. vjerojatno među svekolikim hrvatskim pučanstvom ima mnogo onih koji misle da ih se ova korekcija na tržištu kapitala ne tiče ali bojim se da će nas se sve to ticati kroz koji mjesec. istina, jedinu svijetlu točku trenutno vidim u bezuvijetnom ulasku u NATO i jedino nas to može izvući jer smo od EU milijunima svjetlosnih godina daleko u ovom trenutku.
ma koliko mi šutjeli o tome. izgleda da bi ipak mogao biti plač i škrgut zubi i to ne samo kod aktera na tržištu kapitala.
[sealed]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Astralis: ” Stranog kapitala će biti ko pljeve nakon pozivnice za NATO [wink]. ” Mislim da Rohatinski ne misli tako…[smiley]

[lol] [lol] [lol] Rohatinski prognozira na temelju činjenica za razliku od mase.[lol] [lol] [lol]

Pusti NATO. Temelj je stanje svjetskog financijskog sektora.

Ajde by by…. Već su me prozvali druker….[lol] [lol] [lol]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Hehe zato se febo utrpo u brodare, ali nije sve tako crno, dok se tu zarađuje, ne idu oni nigdje, a zarađuje se.
Ako još malo padne, eto njih nazad u dionice, jer također znaju da će ponovo zaradit.


strani kapital prvo odlazi sa financ.tržišta a nakon toga izlazi i iz realnog sektora, mogla bi se ova korekcija sa tržišta kapitala lako preliti na cijelokupno hrvatsko gospodstvo jer stranci odlaze, i to je ,nažalost, činjenica. za to smo krivi sami, samo naprijed neka dodatnim porezima poskupe hrvatski rad tako da i dalje bude među najskupljima u centralnoj Europi, lokalno stanovništvo neka i dalje diže seljačke bune pri svakoj stranoj investiciji bez obzira radilo se tek o hotelu li tvornici kamene vune, Roha nek samo dalje diže kamatne stope i tako dodatno poskupljuje kapital, u intelektualnom kapitalu također ne briljiramo (čast onom malom broju hrvatskih stručnjaka koji su ostali u Hrvatskoj) i onda nam je uvijek kriv netko drugi. vjerojatno među svekolikim hrvatskim pučanstvom ima mnogo onih koji misle da ih se ova korekcija na tržištu kapitala ne tiče ali bojim se da će nas se sve to ticati kroz koji mjesec. istina, jedinu svijetlu točku trenutno vidim u bezuvijetnom ulasku u NATO i jedino nas to može izvući jer smo od EU milijunima svjetlosnih godina daleko u ovom trenutku. ma koliko mi šutjeli o tome. izgleda da bi ipak mogao biti plač i škrgut zubi i to ne samo kod aktera na tržištu kapitala. [sealed]

Sve stoji osim Rohatinskog. Pusti čovjeka, spašava što se spasit da.(prezaduženi smo za spuštanje kamata)

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Morate shvatit jednu stvar o Hrvatima – oni su veliki potrošaći. T-mobile uvjerljivo najprofitabilniji dio DT-a npr.


U korizmi se odričem prodavanja dionica. Kupovanju nebi mogao odoliti ali sam za slučaj sutrašnjeg pada ( iako vidim da je Amerika zelena tako da teško to bude) dogovorio prodaju auta. Bit će za stotinjak Belja i 30-tak Tiska. Onda ću se odreći i vožnje u autu!

I ja bih, ali žena neda. A već sam pripremio bicikle[thumbsup]

New Report

Close