Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma ovo je sve ……da ne velim kaj. Ali mi apsolutno nije jasno da fondovi ne reagiraju. Pa ljudi će im izvadit svu lovu na ovakvim prinosima. To je hrpetina nesposobnjakovića. Ovo sve su oni povukli dolje ne računajući da će im nestati municije da se vrate….

http://www.hrportfolio.com/
dajte malo pogledajte te prinose za 2008 ili za 6 mjeseci[cry]

http://whycroatia.blogspot.com/


Vrijeme je za margin kredite, kad već Roha ne želi upumpati kune, možemo to mi sami.
Da svatko ide sa marginom i 80% portfelja, evo nas na 5.000 za 10 dana…[smiley]

I onda? [smiley]

No respect

I onda? [smiley]


Onda na djelo stupa monetarni multiplikator…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Mene teško uvjerit da će crobex na stare razine u idućih 5 godina….(5000 i više bodova)


druk, druk…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

U korizmi se odričem prodavanja dionica. Kupovanju nebi mogao odoliti ali sam za slučaj sutrašnjeg pada ( iako vidim da je Amerika zelena tako da teško to bude) dogovorio prodaju auta. Bit će za stotinjak Belja i 30-tak Tiska. Onda ću se odreći i vožnje u autu!


SLK:

I onda? [smiley]

Onda na djelo stupa monetarni multiplikator…[smiley]

Meni je ipak draži investicijski… [cool]

No respect

bas ono sto sam prico prije par dana se i desava… fondovi zele popalit sto vise margina jel im je svjetska korekcija napravila pola posla, zasto ne iskoristit priliku do kraja… ne znam zasto se cudite svemu ovom…


bas ono sto sam prico prije par dana se i desava… fondovi zele popalit sto vise margina jel im je svjetska korekcija napravila pola posla, zasto ne iskoristit priliku do kraja… ne znam zasto se cudite svemu ovom…

Nemoj se glupirati. Mnoge banke su već pred izbore ukinule/stopirale margine.

Hell is Empty and all the Devils are Here


optimum99: ” Mene teško uvjerit da će crobex na stare razine u idućih 5 godina….(5000 i više bodova) ” druk, druk…

Jesi siguran da drukam?

Misli što hoćeš, al jedino vjerujem u situaciju na tržištu. Fundamenti su za stabilna vremena. [bye]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


vipy: ” optimum99: ” Mene teško uvjerit da će crobex na stare razine u idućih 5 godina….(5000 i više bodova) ” druk, druk… ” Jesi siguran da drukam?

Siguran[lol]


U korizmi se odričem prodavanja dionica. Kupovanju nebi mogao odoliti ali sam za slučaj sutrašnjeg pada ( iako vidim da je Amerika zelena tako da teško to bude) dogovorio prodaju auta. Bit će za stotinjak Belja i 30-tak Tiska. Onda ću se odreći i vožnje u autu!

Care… isplatit će ti se [thumbsup].

You either do it right or you get eliminated!


Miro25: ” bas ono sto sam prico prije par dana se i desava… fondovi zele popalit sto vise margina jel im je svjetska korekcija napravila pola posla, zasto ne iskoristit priliku do kraja… ne znam zasto se cudite svemu ovom… ” Nemoj se glupirati. Mnoge banke su već pred izbore ukinule/stopirale margine.

Kako nemožete prihvatit činjenicu da se strani kapital znatno povlači? Pa on je digao naše tržište prije par godina, sad da spase probleme u svom dvorištu, povlače sredstva te nas vraća gdje smo prije bili.[bye]

Zaželimo im sretan put i da nam se vrate kroz koju godinu. [lol] [lol] [lol]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close