Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mene zanima do kada će mali branit burzu … ufff zaboravio sam počeli su mirovinci lupat po INGR al nemaju para za sve nego kupuju jednu po jednu … [bye]

Dajte najte ljudi dragi o kakvim fondovima i spašavanju vi to pričate – kao da rade sa svojim parama … i tko kaže da je ovo dno dna? To se tvrdilo već par puta …

I ja sam u dionicama i u minusu, ali tvrditi da je ovo dobra prilika za kupnju … mislim da je to previše subjektivno …

I sad će opalit po meni da drukam na pad … baš me briga, para više nemam sve u dionicama, pa u dokup neću, živcirati se neću jer me burza već pretvorila u long-term investitora … al me zanimaju teorije nekih forumaša …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

FUTURES

VALUE CHANGE % CHANGE
Dow 12,341.00 21.00 0.17
S&P 500 1,347.20 4.00 0.30
NASDAQ 1,791.75 6.75 0.38

izgleda da su ameri odlučili krenuti danas s plusom….


I ja sam u dionicama i u minusu, ali tvrditi da je ovo dobra prilika za kupnju … mislim da je to previše subjektivno …

Očito nisi u kešu!

Mirovinski fondovi bi morali kupovati fundamentalno dobre dionice. E sad, da pustimo navlačenje na ovu i onu stranu, nek mi netko pokaže jedan INGRIN fundament koji opravdava cijenu od 40.000??? A o 55.000kn /share da ne pričam, to su stručnjaci u RBA valjda uračunali prinos za narednih 30 god.

Vele u Jutarnjem, pala je INGRA sa 50.000 na 38.000, te je kupnja te dionice sad svakako dobar posao. >>>> članak je naravno nepotpisan jer bi u suprotnom autor bio podložan izvjesnim akcijama od strane HANFA-e.

vistman:

I ja sam u dionicama i u minusu, ali tvrditi da je ovo dobra prilika za kupnju … mislim da je to previše subjektivno …

Očito nisi u kešu!

Ma kako si to samo zaključio? Da mi je znati, hmmm [lol] Savo moja mirno ti meni teci ispod mosta … [thumbsup]

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


…plovim, jedrim preko mora. Gledam more, pušim cigaretu. Osjećam se izvanredno, ja sam najbogatiji na svijetu!!!…
A šta da vam kažem, slušajmo Bana, a ostavimo se burze neko vrijeme. Najgore je što i najhladnokrvniji gube glavu… Ja imam jednak broj dionica prije korekcije, za vrijeme korekcije (možda ga čak i povećam), a imat ću je i nakon korekcije. E sad koja je njihova vrijednost… Nitko se nije bunio kad je uzimao IGH i ostale po 900,00 kn, a sad svi u šoku zbog korekcije. Ma gle čuda, nitko ne bi motiku u ruke. Zabavljajmo se ljudi!

Ajde decko pusti marihuanu i boemski zivot,uhvati se lopate.Zamjeni taj pogled sa pogledom prema zemlji[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Dečki maknite te naloge sa bida stvarno su smješni.Zar mislite da će vam to proć.Ovo je dno dna i iz pouzdanih izvora vas savjetujem kupujte po ovome što se nudi jer ovi što prodaju su stvarno blesavi a za nekoliko sati je nećete vidjet ispod 1600. pozdrav i pametno .Sad je prilika. ovo je bacanje kostiju od zna se već koga .pa ko će slušat nek sluša a ko ne nemora.sretno

Ovo što sam gore napisao.Možda sam u krivu ali sam se spreman na privatnu poruku se okladit u 10 dionica HDELA da će tako biti pa ako ima ko zainteresiran molim da mi se javi.[proud][proud][proud][lol] [sealed]

Kada bi ovako padale cijene u trgovinama……………[lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Mašala, vidi kupnje na atpl


Mašala, vidi kupnje na atpl

Daj sad će fondovi uletit, evo samo što nisu .. čekaj još evo već vidim jednog … ah krivo sam vidio … [lol]


@mrizadur

Pa vidiš da su se fondovi odavno makli sa bida … [bye]

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Jel se ovo netko zaxebava na ULPL ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

vistman


Chill: ” Mašala, vidi kupnje na atpl ” Daj sad će fondovi uletit, evo samo što nisu .. čekaj još evo već vidim jednog … ah krivo sam vidio … [lol] @mrizadur Pa vidiš da su se fondovi odavno makli sa bida … [bye]

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

New Report

Close