Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a Srbi?? [lol]

-4%[shocked]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ma ti iz Biznisa.Hr više ne znaju što da pišu

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


febo: ” a Srbi?? [lol] ” -4%[shocked]

znači bolji smo od njih
[yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


[
toka:

franci, švabe, englezi u plusu, talijani blagi minus!

a Srbi??
[lol]

Misliš Srbi i mi?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Vi koji ste prodali[bye] A i vi koji još niste kupili[bye]

nije još vrijeme, ovo je samo konsolidacija redova, još treba čekat pa onda po asku


Upravo pročitao večernjak, vele da su svi mirovinci u 2008 u minusu od -3,01 RBA na veći minus. Tip veli rješenje je POVEĆANJE IZDVAJANJA SA 5% na 10% ! Pa da nam mogu utuć još više love. ALI , Kolege, pa šta ak su kupovali po 60 K , ako gledaš dugoročno prodavali budu na 120 ! Kroz godinu, dvije tri , nije im važno , zar ne ??

Nek mi uzmu cijelu plaču…..konjine nesposobne!

…plovim, jedrim preko mora. Gledam more, pušim cigaretu. Osjećam se izvanredno, ja sam najbogatiji na svijetu!!!…
A šta da vam kažem, slušajmo Bana, a ostavimo se burze neko vrijeme. Najgore je što i najhladnokrvniji gube glavu… Ja imam jednak broj dionica prije korekcije, za vrijeme korekcije (možda ga čak i povećam), a imat ću je i nakon korekcije. E sad koja je njihova vrijednost… Nitko se nije bunio kad je uzimao IGH i ostale po 900,00 kn, a sad svi u šoku zbog korekcije. Ma gle čuda, nitko ne bi motiku u ruke. Zabavljajmo se ljudi!

mislim da je HT kljucan za stabilnost trzista…
ostale dionice samo slijede trend. HT raspiruje paniku!
jesam li u pravu ?

febo:

a Srbi?? [lol]

-4%[shocked]


U 3 dana su imali + 15 %, mijenjao bih se sa njima.

Neću ništa pametno reći ako kažem da nas samo mirovinci mogu izvadit odavde, najbolji primjer za to je ht.
Samo se slažu nalozi na prodaji a ht je najlakše prodat.Sumnjam da stranci izlaze iz ht-a, domaći su ga dobivali po 265,00 pa im je sad to najbolja vadiona, još uvijek prodaju sa +
Mislim da su i gospoda iz fondova svjesna da smo na rubu Ne daj Bože da pukne neki fond, ode sve u 2003…
Pa, ako su svjesna gospoda mislim da nema previše vremena za reakciju-danas, sutra, ovaj tjedan najkasnije

Dobro je Ljubo govorio….[bye]


…plovim, jedrim preko mora. Gledam more, pušim cigaretu. Osjećam se izvanredno, ja sam najbogatiji na svijetu!!!…
A šta da vam kažem, slušajmo Bana, a ostavimo se burze neko vrijeme. Najgore je što i najhladnokrvniji gube glavu… Ja imam jednak broj dionica prije korekcije, za vrijeme korekcije (možda ga čak i povećam), a imat ću je i nakon korekcije. E sad koja je njihova vrijednost… Nitko se nije bunio kad je uzimao IGH i ostale po 900,00 kn, a sad svi u šoku zbog korekcije. Ma gle čuda, nitko ne bi motiku u ruke. Zabavljajmo se ljudi!

Vidim, kako ti uzimaš motiku dok gledaš u more i pušiš.

New Report

Close