Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Idemo mi prema zelenom[thumbsup]

Vidim pocelo se s vicevima

Sad jel ovo napokon bilo dno ili nije… nadajmo se da ipak je [smiley].

You either do it right or you get eliminated!


Mirovinci pumpaju probušene gume….

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ma boli njih neka stvar. Oni tek uče trgovati. Imaju gomilu love i vježbaju padanje [lol] [lol] [lol]

SLAVE:

Eto,mirovinski fond sa mojim parama kupuje INGRU po 60.000 kn…da gospodi u upravi ne pofali novaca!Kakvi idijoti![angry]

Najbolje promijeniti fond , i navesti im opravdani razlog.[wink]

koji je to kupovao da sad ne čeprkam ? … baš me zanima…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Kladim se u pivu da danas završavamo u plusu,dobro može i dvije pive.

Nemam toliko casha,može dionica EIG-a?

@evogaopet

Mislim da je RBA nekih 500 kom

franci, švabe, englezi u plusu, talijani blagi minus!

dan je pametniji od noći

Upravo pročitao večernjak, vele da su svi mirovinci u 2008 u minusu od -3,01 RBA na veći minus.
Tip veli rješenje je POVEĆANJE IZDVAJANJA SA 5% na 10% !
Pa da nam mogu utuć još više love.

ALI ,

Kolege, pa šta ak su kupovali po 60 K , ako gledaš dugoročno prodavali budu na 120 ! Kroz godinu, dvije tri , nije im važno , zar ne ??



@evogaopet
Mislim da je RBA nekih 500 kom

Šta je to njima spušit 10 miljuna…sitnica!

[


franci, švabe, englezi u plusu, talijani blagi minus!

a Srbi??
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Jedan zanimljiv komentar s business.hr

“Ja mislim da se kod nas previše spekulira i to je jedan od bitnih problema našeg tržišta kapitala. Spekulacije su odlično oruđe za nerazvijeno tržište i za naivne i pohlepne ulagače. Na kraju mnogi ostanu sa prepolovljenim ulogom i onda se čude gdje je lova? Svrha spekulacija je isključivo da donesu dobit onima koji glasine puštaju. Tehniku dezinformiranja su prilično usavršili. Novinari naravno nisu krivi, ali ne bi bilo na odmet da pokušaju doći do relevantne informacije na samom izvoru.”

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close