Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi moji pa ovo je sve izrežirano da se ovce pošišaju.[thumbsup]

Koliko nam se oporavio crobexić?[thumbsup]

Vi koji ste prodali[bye]
A i vi koji još niste kupili[bye]

-1.61 ……..4335……….Zeljezni ti si legenda[thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Ljudi moji pa ovo je sve izrežirano da se ovce pošišaju.[thumbsup]

Svako zlo za neko dobro..nije lijepo gledat poniranje portfelja, ali prikupljeno iskustvo je neprocjenjivo[thumbsup] Uzeli su nam ribu, ali i naucili kako ulovit vise komada ubuduce i sakrit ih na sigurno[proud][proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Zatišje pred buru? Pitanje je u kojem će sad smjeru krenuti.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

crobex -1.75%
4328.72

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Dobro se HUPZ drži za cijelo vrijeme korekcije, došlo na kupnju 200 komada po 2 550.[thumbsup]

I još 100 komada po 2560 na kupnji.
Ovdje se ne mogu skupiti veće količine niti u korekciji, barem ne na ovim cijenama.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Dečki maknite te naloge sa bida stvarno su smješni.Zar mislite da će vam to proć.Ovo je dno dna i iz pouzdanih izvora vas savjetujem kupujte po ovome što se nudi jer ovi što prodaju su stvarno blesavi a za nekoliko sati je nećete vidjet ispod 1600. pozdrav i pametno .Sad je prilika. ovo je bacanje kostiju od zna se već koga .pa ko će slušat nek sluša a ko ne nemora.sretno HDEL____

Mozda nisam u pravu, ali mi se cini da brodara ovako jeftino uskoro nece biti

Polako sa euforijom ! Malo se lupalo po asku ,sad se ,valjda, ruča…
Nadam se da to nije novi trap, već ih je bilo dovoljno za veljaču[undecid]

Narode,

friške crobexe objavljuje hrportfolio svakih 15 minuta na adresi

http://www.hrportfolio.com/dionice_all.php?site=dionice_all&menuSub=noMenu&menu=3

(Ako nemate ažurnije)

New Report

Close