Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.slobodnadalmacija.hr/20061023/biznis01.asp

bez panike … sve će rasti kao blesavo
, a onda kao što netko jednom reče na forumu :

“djeco, drž’te gaće !” [smiley6][smiley2]

sve je lako kad si mlad :)

Hromi jesi to ti?! [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Kakav izvještaj…. [smiley4] …a ja bez love[smiley13]

koji izvještaj?

Ne sjecam se kad sam zadnji put vidio da dionica skace po 100 kuna u svakoj transakciji hehe[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

ERNT na zse

ERNT – obavijest o poslovnim rezultatima
(2006-10-24)

Ericsson Nikola Tesla objavio je rezultate poslovanja za prvih devet mjeseci 2006. godine

U odnosu na isto razdoblje prethodne godine kompanija je ostvarila rast prihoda od prodaje od 11%. Knjižene narudžbe niže su 8%, ali su u skladu s planom. Prihodi od prodaje na domaćem tržištu iznose 336,9 milijuna kuna, što predstavlja porast od 15,8% u odnosu na isto razdoblje prethodne godine. Prihodi od prodaje na domaćem tržištu iznose 336,9 milijuna kuna, što predstavlja porast od 15,8% u odnosu na isto razdoblje prethodne godine. Bruto marža je niža u odnosu na prošlu godinu kao posljedica veće konkurencije, pritiska na cijene, ulaganja u nove projekte i kupce, ali i promjene u asortimanu prodanih proizvoda. Unatoč manjim bruto maržama, operativna dobit je značajno porasla (45,4%) prvenstveno zahvaljujući manjim rezerviranjima za rizična potraživanja kao i prihodima po osnovi naknade štete za opremu uništenu u požaru prošle godine. Dobit prije oporezivanja veća je 29,1% u odnosu na isto razdoblje prethodne godinu te iznosi 176,4 milijuna kuna.

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Prodaja TNSA na 5750, ak se ovak nastavi mogao bi Samodol opet intervenirati [smiley6][smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Operativna dobit veća zbog smanjenih rezervi za rizična potraživanja? E sad, to može biti zbog stvarnog nestanka nekih rizičnih potraživanja (to je onda super) a može biti jednostavno administrativno ukidanje rezervi poradi pumpanja prihoda… Što vi mislite,kolege?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Prodaja TNSA na 5750, ak se ovak nastavi mogao bi Samodol opet intervenirati [smiley6][smiley2]

…jel ja ovo dobro vidim, il mi ATM o’so k’vragu…na TNSA nema prodaje?! [smiley1] …sorry – prodaja stigla!

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


Operativna dobit veća zbog smanjenih rezervi za rizična potraživanja? E sad, to može biti zbog stvarnog nestanka nekih rizičnih potraživanja (to je onda super) a može biti jednostavno administrativno ukidanje rezervi poradi pumpanja prihoda… Što vi mislite,kolege?

Na kojem izvješću?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

4 dionice MTMZ i rast od preko 10 %.
Sad će ih pastir Ante.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Oni su u skupini druga liga istok pa mogu 20% odjednom.[smiley2]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

New Report

Close