Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


” Čim su počele ovakve rasparve na forumu, a to je bilo kad je nastao novi bum dioničara na temi HT, odmah je trebalo sve prodat i svi koji to nisu napravili sami su si krivi uključujući mene.[pray]

to sam rekao sto puta do sada, je…m ti ht
prvi plan mi je bio prodat prvi dan pa sve stavit u AUHR i BLSC, ali normalno da sam slušao one što su prodavali prvi dan pa sam čekao fundamentalnu vrijednost od 550,00 te ulazio u “sigurne” blue chipove koje su polomile 2,3 korekcijice i 2 korekcije
pogodite koliko bi do sada imao…nijednu korekciju !

Nevera:

a sta fali raspravi , pa covjek mi ljepo objasnio kako se rusi cjena sa jednom dioniom , znas li ti , mozda bolje to objasniti ? hvala

Čovjek tvrdi da:

netko s 1 dionicom ruši cijenu i to ne na prvi bid već na jedno 20. po redu

Ja ne tvrdim ništa, samo je smiješno.


ee , eee pa super ajde bar da je nesto smijesno u ova hebena vremena [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne


ja sam branio Crobex i popusio 10%! [cool]

i bas se super osjecam i bas me briga! jel bitno koliko sam danas u minusu? nije.
sutra, prekosutra ce opet skociti i opet po starom. svakog cuda 3 dana dosta. drugim rijecima, i ovo ce proci , kad tad! [thumbsup]

Jasna stvar… u dugom roku se ispravljaju nepravilnosti kratkog [thumbsup].

You either do it right or you get eliminated!


ja sam branio Crobex i popusio 10%! [cool]

i bas se super osjecam i bas me briga! jel bitno koliko sam danas u minusu? nije.
sutra, prekosutra ce opet skociti i opet po starom. svakog cuda 3 dana dosta. drugim rijecima, i ovo ce proci , kad tad! [thumbsup]

Jasna stvar… u dugom roku se ispravljaju nepravilnosti kratkog [thumbsup].


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=bcc7468c-0306-4093-b7fb-b778449ea199&open=sec

Koja im je ovo fora minuse označavati zelenom bojom [lol] [lol]…

You either do it right or you get eliminated!

Panika na ZSE… Ovo stvarno vodi k vragu….

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


VLADA SRBIJE se necka oko potpisivanja SSP-a a i braca sa kosova samo sto ne proglase neovisnost

i kao zbog ovoga se burza crveni….stvarno je ovaj forum sve više nalik kokošinjcu….[yawn]


fin_čovjek: ” Nevera: ” a sta fali raspravi , pa covjek mi ljepo objasnio kako se rusi cjena sa jednom dioniom , znas li ti , mozda bolje to objasniti ? hvala ” Čovjek tvrdi da: netko s 1 dionicom ruši cijenu i to ne na prvi bid već na jedno 20. po redu Ja ne tvrdim ništa, samo je smiješno. ” ee , eee pa super ajde bar da je nesto smijesno u ova hebena vremena [thumbsup]

Ajde uzet ću si malo vremena pa da uputim čovjeka što je tu na stvari. Nisam ni ja znao uvijek.
Dakle kada su već postavljeni nalozi na kupnju i na prodaju i recimo da je prvi nalog na kupnji iznosi 100 kuna, a prvi na prodaji iznosi 200 kuna, u tom trenutku ne možete (pogotovo ne ako kupujete ili prodajete jednu dionicu) prodati dionicu za manje od 100 kuna ili je kupiti za više od 200 kuna.

No može se desiti da neko lupi po bidu i proda dionicu za 100 kuna, a kasnije neko postavi kupnju na recimo 110 kuna, pa da izgleda da je čovjek prodao po cijeni manjoj od prvog bida.

Evo neda mi se više tipkat…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Bravo LEDO [thumbsup]


xmenergy: ” http://www.hrportfolio.com/fond.php?a=fonds&site=fond&id=99 evo malo dobre reklame ” Zadnjih mjesec dana [color=blue]-26,07 %[/color] ??? Ma odlično! Reklama za taj fond trebala bi glasiti: [color=blue]uložite kod nas, gubimo novac brže od vas![/color]

pa kaj taj fond manager???
[shocked]
kakav papak….[undecid]

Pogledaj brodare !!!!!!!!!!
Svi -5%

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Astralis:

Nevera: ” Astralis: ” slavenijus: ” očigledno je navlačenje na jeftinu prodaju ” Jasna stvar… pa to se vidi iz aviona. Trebaš biti slijep da ne skužiš u čemu je riječ kad netko s 1 dionicom ruši cijenu i to ne na prvi bid već na jedno 20. po redu [rolleyes]. ” Daj budi tako ljubazan pa ti meni ovo malo pojasni , oces reci da se stavljaju veliki nalozi na prodaju da bi rusili cjenu ili nesto drugo ,ma zbilja sam zbunjen , ajd molim te [undecid] ” Ovako… na nekim dionicama koje pratim sam primjetio stvari kao što sam rekao. Rušenje cijene tako da se prodaje ne po najboljem bidu nego primjerice 15. po redu najboljem, a transakcija uključuje 1 dionicu. Ti sam zaključi dalje kaj to znači [wink].

Sorry, ne razumijem. Može primjer?

Astralis:

Nevera:

Astralis:

slavenijus:

očigledno je navlačenje na jeftinu prodaju

Jasna stvar… pa to se vidi iz aviona. Trebaš biti slijep da ne skužiš u čemu je riječ kad netko s 1 dionicom ruši cijenu i to ne na prvi bid već na jedno 20. po redu [rolleyes].

Daj budi tako ljubazan pa ti meni ovo malo pojasni , oces reci da se stavljaju veliki nalozi na prodaju da bi rusili cjenu ili nesto drugo ,ma zbilja sam zbunjen , ajd molim te [undecid]

Ovako… na nekim dionicama koje pratim sam primjetio stvari kao što sam rekao. Rušenje cijene tako da se prodaje ne po najboljem bidu nego primjerice 15. po redu najboljem, a transakcija uključuje 1 dionicu. Ti sam zaključi dalje kaj to znači [wink].

hvala sada, mi je puno JASNIJE , nisam znao da se time sluze [yawn]

Vidim da neki na ovom forumu jako vole ironiju [lol] [lol] [lol] … sorry ak sam nekog uvrijedil s tim pa on takve stvari već odavno zna [smiley].

You either do it right or you get eliminated!


Pogledaj brodare !!!!!!!!!!

Morat ćete kupit ronilačko odijelo za tako nešto.[cool]
Barem mi se po ulpl tako čini…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

New Report

Close