Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fundamenti se mogu gledati samo selektivno. Nitko na svijetu ne bi prodao Adris za 450 zbog fundamenata.[rolleyes]

Da, ali kada tržište pada onda padaju svi, a sad zašto pada opet se vraćamo na početak, zato kaj je bilo skupo, zato kaj fundamenti na mnogim ne mogu opravdati cijenu.

Kod nas je do nedavno išlo ovako, cijena raste zbog dobrog izvješća (navodno dobrog), kada izađe izvješće van, ono bude loše i umjesto da se cijena korigira ona još poraste 50%. I tako isto nakon nekih dokapitalizacija cijena još 50% gore iako je na tržište došlo puno novih dionica a i izvješće nije nešto itd.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nevera:

Astralis:

slavenijus:

očigledno je navlačenje na jeftinu prodaju

Jasna stvar… pa to se vidi iz aviona. Trebaš biti slijep da ne skužiš u čemu je riječ kad netko s 1 dionicom ruši cijenu i to ne na prvi bid već na jedno 20. po redu [rolleyes].

Daj budi tako ljubazan pa ti meni ovo malo pojasni , oces reci da se stavljaju veliki nalozi na prodaju da bi rusili cjenu ili nesto drugo ,ma zbilja sam zbunjen , ajd molim te [undecid]

Ovako… na nekim dionicama koje pratim sam primjetio stvari kao što sam rekao. Rušenje cijene tako da se prodaje ne po najboljem bidu nego primjerice 15. po redu najboljem, a transakcija uključuje 1 dionicu. Ti sam zaključi dalje kaj to znači [wink].


hvala sada, mi je puno JASNIJE , nisam znao da se time sluze [yawn]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Evo jedna koju nemam, a odlično izgleda po meni VIRO


http://www.hrportfolio.com/fond.php?a=fonds&site=fond&id=99 evo malo dobre reklame

Zadnjih mjesec dana [color=blue]-26,07 %[/color] ??? Ma odlično! Reklama za taj fond trebala bi glasiti: [color=blue]uložite kod nas, gubimo novac brže od vas![/color]

Ignore: KressoM, delux


HugoChavez: ” Fundamenti se mogu gledati samo selektivno. Nitko na svijetu ne bi prodao Adris za 450 zbog fundamenata.[rolleyes] ” Da, ali kada tržište pada onda padaju svi, a sad zašto pada opet se vraćamo na početak, zato kaj je bilo skupo, zato kaj fundamenti na mnogim ne mogu opravdati cijenu. Kod nas je do nedavno išlo ovako, cijena raste zbog dobrog izvješća (navodno dobrog), kada izađe izvješće van, ono bude loše i umjesto da se cijena korigira ona još poraste 50%. I tako isto nakon nekih dokapitalizacija cijena još 50% gore iako je na tržište došlo puno novih dionica a i izvješće nije nešto itd.

To bi značilo pad od 50-60% na većini dionica…..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Astralis: ” Nevera: ” Astralis: ” slavenijus: ” očigledno je navlačenje na jeftinu prodaju ” Jasna stvar… pa to se vidi iz aviona. Trebaš biti slijep da ne skužiš u čemu je riječ kad netko s 1 dionicom ruši cijenu i to ne na prvi bid već na jedno 20. po redu [rolleyes]. ” Daj budi tako ljubazan pa ti meni ovo malo pojasni , oces reci da se stavljaju veliki nalozi na prodaju da bi rusili cjenu ili nesto drugo ,ma zbilja sam zbunjen , ajd molim te [undecid] ” Ovako… na nekim dionicama koje pratim sam primjetio stvari kao što sam rekao. Rušenje cijene tako da se prodaje ne po najboljem bidu nego primjerice 15. po redu najboljem, a transakcija uključuje 1 dionicu. Ti sam zaključi dalje kaj to znači [wink]. ” hvala sada, mi je puno JASNIJE , nisam znao da se time sluze [yawn]

Čim su počele ovakve rasparve na forumu, a to je bilo kad je nastao novi bum dioničara na temi HT, odmah je trebalo sve prodat i svi koji to nisu napravili sami su si krivi uključujući mene.[pray]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


baš sam čekao nekog bisera da spusti prodaju na DLKV ispod 1350 kn. I našao se takav biser i to s cijela 3 komada. To je vjerojatno neki od velikih.[lol]

To je ono o čemu pričam… daje se po nižim cijenama, ali jako mali broj dionica tak da psihološki ruše cijenu… BTW vidim da su tak uspjeli doć i do 1323 na DLKV.

You either do it right or you get eliminated!

a sta fali raspravi , pa covjek mi ljepo objasnio kako se rusi cjena sa jednom dioniom ,
znas li ti , mozda bolje to objasniti ? hvala

najvrednije stvari u životu su besplatne


a sta fali raspravi , pa covjek mi ljepo objasnio kako se rusi cjena sa jednom dioniom , znas li ti , mozda bolje to objasniti ? hvala

Čovjek tvrdi da:

netko s 1 dionicom ruši cijenu i to ne na prvi bid već na jedno 20. po redu

Ja ne tvrdim ništa, samo je smiješno.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Decki na asku zakljucili da im dosta cekanja…. Obzirom na likvidnost imam osjecaj da je ovaj patern sve izgledniji.

skype - ivek1234

VIRO svjetlo na kraju tunela.Nije ni čudo- polugodišnje izvješće porast neto dobiti 163 %,devetomjesečno 204% a za GFI najavljuju najbolje FI od postojanja kompanije.
Moglo bi se na dividendi omastiti brk,a najavljena i dokapitalizacija.

evo pade DJIA vise od 1% na otvaranju, brzo svi u panicnu prodaju [sad]

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

New Report

Close