Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vistman: ” A kad se riješi kosovo onda ćemo opet o ZERP-u. Pa onda o vremenu u Zimbabweu, pa onda o smislu postojanja crvene i zelene boje … ” [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] Misliš da bi onda moglo biti bolje?

A stvarno vas je jadno slušati. Toliko ste uzdrmani korekcijom ko da nikad niste bili u minusu 15-20%.
Uostalom 2007. će se pamtiti kao godina korekcije, pa šta !!!

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Sve je kriv Kosovo, a zašto nijedan od vas ne spominje fundamente, zašto svi zatvaraju oči pred time?
Nije nam ni Kosovo ni Amerika kriva.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


mr.wolf: ” vistman: ” A kad se riješi kosovo onda ćemo opet o ZERP-u. Pa onda o vremenu u Zimbabweu, pa onda o smislu postojanja crvene i zelene boje … ” [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] Misliš da bi onda moglo biti bolje? ” A stvarno vas je jadno slušati. Toliko ste uzdrmani korekcijom ko da nikad niste bili u minusu 15-20%. Uostalom 2007. će se pamtiti kao godina korekcije, pa šta !!!

A koji će biti prigodan naziv za 2008.?

Užasno dosadan dan, baš mrzim ovakvu letargiju. Bolje i da pada, pa da je nekakav “muving” nego ovo. Danas ćemo vjerojatno završiti oko -0,8%, a sutra opet za toliko gore. Dosadaaaaaaaaaaaaa…. [yawn]

Ignore: KressoM, delux

Astralis:

slavenijus:

očigledno je navlačenje na jeftinu prodaju

Jasna stvar… pa to se vidi iz aviona. Trebaš biti slijep da ne skužiš u čemu je riječ kad netko s 1 dionicom ruši cijenu i to ne na prvi bid već na jedno 20. po redu [rolleyes].

Daj budi tako ljubazan pa ti meni ovo malo pojasni , oces reci da se stavljaju veliki nalozi na prodaju da bi rusili cjenu ili nesto drugo ,ma zbilja sam zbunjen , ajd molim te [undecid]

Ovako… na nekim dionicama koje pratim sam primjetio stvari kao što sam rekao. Rušenje cijene tako da se prodaje ne po najboljem bidu nego primjerice 15. po redu najboljem, a transakcija uključuje 1 dionicu. Ti sam zaključi dalje kaj to znači [wink].

You either do it right or you get eliminated!


Sve je kriv Kosovo, a zašto nijedan od vas ne spominje fundamente, zašto svi zatvaraju oči pred time? Nije nam ni Kosovo ni Amerika kriva.

Fundamenti se mogu gledati samo selektivno.
Nitko na svijetu ne bi prodao Adris za 450 zbog fundamenata.[rolleyes]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Toliko ste uzdrmani korekcijom ko da nikad niste bili u minusu 15-20%. Uostalom 2007. će se pamtiti kao godina korekcije, pa šta !!!

bojim se da se ovdje radi o daleko većim minusima

poslije bitke svi su vojnici generali

skroz sam se navikao bit u korekciji,da mi dionice padaju,da su nelikvidne,da na dobar FI rezultiraju sa – 3-4%…..
iskreno neznam kako bi podnio da se trend okrene.[lol] [cry][lol] [cry][lol] [cry][lol] [cry][lol] [cry][lol]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


Nevera: ” Astralis: ” slavenijus: ” očigledno je navlačenje na jeftinu prodaju ” Jasna stvar… pa to se vidi iz aviona. Trebaš biti slijep da ne skužiš u čemu je riječ kad netko s 1 dionicom ruši cijenu i to ne na prvi bid već na jedno 20. po redu [rolleyes]. ” Daj budi tako ljubazan pa ti meni ovo malo pojasni , oces reci da se stavljaju veliki nalozi na prodaju da bi rusili cjenu ili nesto drugo ,ma zbilja sam zbunjen , ajd molim te [undecid] ” Ovako… na nekim dionicama koje pratim sam primjetio stvari kao što sam rekao. Rušenje cijene tako da se prodaje ne po najboljem bidu nego primjerice 15. po redu najboljem, a transakcija uključuje 1 dionicu. Ti sam zaključi dalje kaj to znači [wink].

Sorry, ne razumijem. Može primjer?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Von Braun: ” mr.wolf: ” vistman: ” A kad se riješi kosovo onda ćemo opet o ZERP-u. Pa onda o vremenu u Zimbabweu, pa onda o smislu postojanja crvene i zelene boje … ” [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] Misliš da bi onda moglo biti bolje? ” A stvarno vas je jadno slušati. Toliko ste uzdrmani korekcijom ko da nikad niste bili u minusu 15-20%. Uostalom 2007. će se pamtiti kao godina korekcije, pa šta !!! ” A koji će biti prigodan naziv za 2008.?

Nemam pojma niti me zanima. Kad čujem plač i jad, odmah se sjetim onih ranjenika u partizanskim filmovima. Pa šta je tako teško???
Šta umirete, tko vas tlači, jel ste bolesni??? Alo.[shocked]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


mr.wolf: ” Von Braun: ” mr.wolf: ” vistman: ” A kad se riješi kosovo onda ćemo opet o ZERP-u. Pa onda o vremenu u Zimbabweu, pa onda o smislu postojanja crvene i zelene boje … ” [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] Misliš da bi onda moglo biti bolje? ” A stvarno vas je jadno slušati. Toliko ste uzdrmani korekcijom ko da nikad niste bili u minusu 15-20%. Uostalom 2007. će se pamtiti kao godina korekcije, pa šta !!! ” A koji će biti prigodan naziv za 2008.? ” Nemam pojma niti me zanima. Kad čujem plač i jad, odmah se sjetim onih ranjenika u partizanskim filmovima. Pa šta je tako teško??? Šta umirete, tko vas tlači, jel ste bolesni??? Alo.[shocked]

Točno , ovo je naš IGMANSKI MARŠ 2008 !

http://www.hrportfolio.com/fond.php?a=fonds&site=fond&id=99

evo malo dobre reklame

New Report

Close