Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo u roku od nekoliko minuta nestala je prodaja na Končaru , sada je prvi nalog na 695.[smiley1]
Na PBZ slična situacija prodaje izloženo malo , na 1199 je ( samo ) 115 komada od većih naloga, ovaj na 1180 se već dobrano gricka.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

PTKM samo što ne počne bal, a DDJM će za Đuro, to je neizbježno..[smiley2]

KOEI u plusu 8,42 %. Hoće li Ante obustaviti trgovinu ?

Neće , nije preko 10 %, uostalom nije KOEI Zlatni otok, kada izađe FI sve će biti jasno.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Neće , nije preko 10 %, uostalom nije KOEI Zlatni otok, kada izađe FI sve će biti jasno.

Na 10 % sam i mislio jer je takav porast veoma blizu. PBZ neće preko 1200 prije dražbe. Ne smije.

Koliko ja vidim KOEI vec netko spusta na 670 (sram ga bilo [smiley1])


plavi: ” Neće , nije preko 10 %, uostalom nije KOEI Zlatni otok, kada izađe FI sve će biti jasno. ” Na 10 % sam i mislio jer je takav porast veoma blizu. PBZ neće preko 1200 prije dražbe. Ne smije.

Je li dražba danas?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Koliko ja vidim KOEI vec netko spusta na 670 (sram ga bilo [smiley1])

To je dobar potez , bolje tako nego da se obustavi trgovina. Za danas je dosta rasta, sutra možemo dalje.

Nda, imaš pravo. Nek on tak svaki dan naraste i bit će veri gud

zna li netko što se događa s PLIVOM nakon ovog preuzimanja? Tj. ako netko ima još dionica, a koje ne želi prodati već ih zadržati i za vrijeme vlasništva BARR-a?!? Je li to moguće zadržati ili?

Normalno da ih je moguće zadržati. Pa ne prestaje Pliva postojati nakon što ju Barr preuzme (barem za sada)

darko09:

plavi: ” Neće , nije preko 10 %, uostalom nije KOEI Zlatni otok, kada izađe FI sve će biti jasno. ” Na 10 % sam i mislio jer je takav porast veoma blizu. PBZ neće preko 1200 prije dražbe. Ne smije.

Je li dražba danas?

Ne .

New Report

Close