Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

veseli me što su količine na kupnji malo deblje nego u petak…
…izgleda se izvlači iz čarapa…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Ma cijeli ovaj dan za Crobex je sramota. I prošli tjedan.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

kakvo šamaranje sa crobexom na kraju. netko se junački trudio da ga odvede u minus i onda oporavak jednom dionicom INE u zadnjoj sekundi . imali netko uvid tko to rasprodaje na kraju trgovanja već par dana uzastopno?[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


Evo još će JDPL završiti u minusu (trenutno -0,84 %). Sve više mi se čini da neko vrijeme zaista više nema smisla ulagati na ZSE… Barem dok se malo ne vrati “ratio” na tržište[cry]
[/

Nemoj tako.. netko se drznuo pred kraj pokupiti ovo malo po bidu, da ne zakasni sutra…


Marić: Ulagači na ZSE čekaju na rješenje pitanja Kosova

Tekst iz Business.hr. Kao što noćas napisah, ovi naši tzv, analitičari i tzv. novinari uvijek nešto nađu da nas “idiote” pouče zašto burza ne raste odnosno pada. Bolje bi bilo da ništa ne pišu, mi bi se manje osjećali idiotima. Odnosno ako idioti jesmo ne moraju nas još praviti i budalama s nesuvislim objašnjenjima.

Upravo tako. Fondovi su procjenili da im treba puno manje municije, btw. koje imaju sve manje, za dić udjele u bg nego u zagrebu. Zato i jest takav mizeran promet. Daleko precjenjujete, dragi moji kolege, mogućnosti i znanja naših fond menađera. Svatko od vas bi vjerovatno radio taj posao bolje od njih iz jednostavnog razloga što ste učili na svojoj koži, dok oni na našoj.

http://whycroatia.blogspot.com/


Dizanje crobexa u zadnjoj sekundi za 0,3 s 1 dionicom INE, sramota.

A tek Istraturist u zadnjih par minuta od -6.22 na +1.26, Ingra -1.96 na -0.79, a tek Plava Laguna s -5.44 na +2.03, Slatinska banka s -4.05 na +2.04. Na što ovo liči?


zmrklic: ” Dizanje crobexa u zadnjoj sekundi za 0,3 s 1 dionicom INE, sramota. ” A tek Istraturist u zadnjih par minuta od -6.22 na +1.26, Ingra -1.96 na -0.79, a tek Plava Laguna s -5.44 na +2.03, Slatinska banka s -4.05 na +2.04. Na što ovo liči?

It is all game. Kao uvijek

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up


zmrklic: ” Dizanje crobexa u zadnjoj sekundi za 0,3 s 1 dionicom INE, sramota. ” A tek Istraturist u zadnjih par minuta od -6.22 na +1.26, Ingra -1.96 na -0.79, a tek Plava Laguna s -5.44 na +2.03, Slatinska banka s -4.05 na +2.04. Na što ovo liči?

KODT-R-A……..sa jednom transakcijom i 8 dionica srusen na -7%………….u zadnjoj minuti sa jednom dionicom podignut. na +8,48…..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Fondovi nam ruše tržište i vade lovu van već duže vrijeme i sele lovu u Srbiju


Fondovi nam ruše tržište i vade lovu van već duže vrijeme i sele lovu u Srbiju

Analizom top10 to mislim da nije istina. Meni se čini da fondovi ne rade baš ništa.

ma i da bog da, jer bi to značilo da neće biti sranja sa kosovom i da će biti stabilno, a samim time čemo i mi gore

ANRICOM:

Fondovi nam ruše tržište i vade lovu van već duže vrijeme i sele lovu u Srbiju

Analizom top10 to mislim da nije istina. Meni se čini da fondovi ne rade baš ništa.


Slabo analiziraš

New Report

Close