Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo vi pričajte, a Samodol i ekipa se trude takve pohvatati, pa kad ne uspiju iskale se po Abacusu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


vorda: ” febo: ” vorda: ” A mene zanima kada je crobex rastao na krilima dobrih izvješća.[lol] [lol] [lol] ” neposredno prije objave istih [yawn][lol] ” A nakon objave … tobogan.[lol] [cry][lol] [cry] ” nažalost da, po sistemu ko zadnji magarac [cry]

Pa zar je do toga došlo…
[cry]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Marić: Ulagači na ZSE čekaju na rješenje pitanja Kosova

Tekst iz Business.hr. Kao što noćas napisah, ovi naši tzv, analitičari i tzv. novinari uvijek nešto nađu da nas “idiote” pouče zašto burza ne raste odnosno pada. Bolje bi bilo da ništa ne pišu, mi bi se manje osjećali idiotima. Odnosno ako idioti jesmo ne moraju nas još praviti i budalama s nesuvislim objašnjenjima.

Svi planirate izići kad burza krene up,ali čini mi se da je vas toliko puno da nećemo još godinu dana up
[wink]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Svi planirate izići kad burza krene up,ali čini mi se da je vas toliko puno da nećemo još godinu dana up [wink]

Ja ne, ja radije planiram još ući.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Svi planirate izići kad burza krene up,ali čini mi se da je vas toliko puno da nećemo još godinu dana up
[wink]

Prije Nek bude Crobex na 7000 nema šanse da izađem ni sa kojom dionicom. A mislim da ima puno takvih ako ne među malima, onda među velikikma koji su dugoročni igrači.[thumbsup]

mmstanic:

Svi planirate izići kad burza krene up,ali čini mi se da je vas toliko puno da nećemo još godinu dana up
[wink]

Prije Nek bude Crobex na 7000 nema šanse da izađem ni sa kojom dionicom. A mislim da ima puno takvih ako ne među malima, onda među velikikma koji su dugoročni igrači.[thumbsup]

Jasno da ima… samo naivac, odnosno početnik može očekivat zaradu na kratki rok. Ako mu uspije jednom, dvaput, triput, 4. put će popušiti više nego što je zaradil i to je tak. Ne isplati se ulagati na kratki rok… to je zilijun puta dokazano na razvijenim tržištima, sad je vrijeme da se to praktično dokaže i kod nas [smiley].

You either do it right or you get eliminated!

Evo još malo crnih slutnji.

Svi su se naveliko raspričali o kretanju kamatnih stopa u Americi, a po meni je veći problem rast kamatnih stopa. kod nas. Rast kamata koji je već započeo i pitanje je gdje će se zaustaviti svakako destimulira ulaganje u dionice. Tko bi radije uložio u već prenapuhanu dionicu i riskirao gubitak nego uložio u banku uz cca 7-10% kamata i mirno spavao. Nisu više vremena koja su bila i koje se teško mogu ponoviti.

Kod nas su naši problemi, a ne u Americi ili u Aziji.

Pozz.

Amerika otvorila u poprilično oštrom cvenom–ali bumo vidjeli[sad]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7843a3d7-4e91-4a68-b3e3-41c05ab48195&ref=lastadd

Evo za nas neuke da nas netko malo prosvijetli. A zamislite što će se dogoditi kada se Kosovo i formalno odcijepi od Srbije (par mjeseci pada ili stagnacije Crobexa – ako je suditi po dosadašnjim događanjima) te se jave ovi sa Sandžaka ili Vojvodine i oni zatraže autonomiju. Mi smo još godinama u minusu, reći će naši vrli “analitičari i novinari”. I ako kojim slučajem Todorić kupi Migros ( a ne mora biti slučajno može se dogoditi planski) a Kurdi kao što znamo isto žele neovisnost od Turske, eto opet razloga za dugogodišnuju stagnaciju kod nas. Samo treba naći “novinara ili analitičara” koji će nama neukim investitorima (raji) objasniti zašto mi ne rastemo. Ne znam kako vi ostali, ali pročitavši pojedine komentare “novinara i analitičara”, osjećam se da me (nas) tretiraju totalnim idiotima jer takvim objašnjenjima vrijeđaju i ono malo pameti što mi (nam) je ostalo.

Evo još jedna.

Najnesposobnija vlada od 90.-te.
Šuker pregovara s “hrvatskim bankama” o zaustavljanju rasta kamata. [shocked]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Prvo da te netko uvrijedi mora te to tangirat, a drugo mora imati veće znanje od tebe… novinari su se svi dosad iskazali sa znanjem [lol] [lol] i svojim komentarima tako da za to nije potreban nikakav dodatan komentar.

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close