Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitam se samo što bi bilo da danas nije Azija+ 5 %,Evropa sva u zelenom,Srbija da ne govorim ( završili izbori kak su EU htjeli,US se zeleni već tjedan dana ….).
A mi se mrcvarimo i to skoro bude neki minimalni plus uz promet za zaboraviti.
Za mene danas razočarenje.

Doći će i naše vrijeme… treba biti strpljiv [cool].

You either do it right or you get eliminated!


A mene zanima kada je crobex rastao na krilima dobrih izvješća.[lol] [lol] [lol]

neposredno prije objave istih

[yawn][lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

@Astralis
Daj nam reci koliko je to dugorocno ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.



@Astralis

Daj nam reci koliko je to dugorocno ?

Dugoročno po metodi PBZ investa[lol] [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ovo trgovanje izgleda kao Francuska 1915-18. Verdun, rijeka Somme. Tko izviri iz rova, sasječe ga neprijateljska vatra.[rolleyes]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



@Astralis

Daj nam reci koliko je to dugorocno ?

Preko godine dana cool].

You either do it right or you get eliminated!


Ovo trgovanje izgleda kao Francuska 1915-18. Verdun, rijeka Somme. Tko izviri iz rova, sasječe ga neprijateljska vatra.[rolleyes]

[lol] [lol] [thumbsup][thumbsup]

Na IGH nitko ni ne pokušava [lol]

Jexote PBZ -invest[kiss][kiss][kiss] Do mirovine na nulu
Nemam kuna[huh]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.



@Astralis

Daj nam reci koliko je to dugorocno ?

po mojoj nekoj metodi moje dugorocno ulaganje ce bit do izlaska FI , a ako do tada ne dojdje do porasta indexa ovako odokativno 32,4% ,dio sredstava pocinjem ulagati na crveno i crno , i eventualno radi smanjenja rizika na par i nepar[wink]

najvrednije stvari u životu su besplatne


vorda: ” A mene zanima kada je crobex rastao na krilima dobrih izvješća.[lol] [lol] [lol] ” neposredno prije objave istih [yawn][lol]

A nakon objave … tobogan.[lol] [cry][lol] [cry]

@Nevera
Ma kompa kad izađu izvjesca ja BJEZIM[bye]
TJ. zbrisat cu ja i prije[angry]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


febo: ” vorda: ” A mene zanima kada je crobex rastao na krilima dobrih izvješća.[lol] [lol] [lol] ” neposredno prije objave istih [yawn][lol] ” A nakon objave … tobogan.[lol] [cry][lol] [cry]

nažalost da, po sistemu ko zadnji magarac
[cry]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close