Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bas me zanima zbog cega cemo rast ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

1.GFI(očekuju se izvrsni poslovni rezultati nekih kompanija,trebao bi svako za sebe znati kojih
2Ulazak u NATO (4 mjesec)
3.Skupštine i odluke o dividendama
4.Oporavak BDI indeksa(već započeo)
5.Izbor Tadića za predsjednika koji je izjavio da dok je on predsjednik Srbija više neće ni s kim ratovati,problem Kosova rješati će pravnim sredstvima u okviru institucija međunarodne zajednice(čime se uvelike smanjuje politički rizik koji je trenutno aktualan
6.Mjere vlade i HNB na suzbijanju i stavljanju inflacije po kontrolu.
7.Moguća akvizicija Migrosa(vrlo izgledno),što će povući čitav prehrambeni sektor Hrvatske u jednom pozitivnom smjeru
8.Snažnija ulaganja u poljoprivredu i turizam(opredjeljenje vlade koje će biti iskazano u
predstojećem državnom priračunu

Pa zato što će naše najbolje kompanije imati odlične rezultate,kao recimo:

KONČAR !!!!!!

ja znam zbog čega bi trebali rasti………………….al mi nije jasno zašto padamo kad svi drugi rastu?????

može li mi to netko reći???[lol] [lol] [lol]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore


1.GFI(očekuju se izvrsni poslovni rezultati nekih kompanija,trebao bi svako za sebe znati kojih
2Ulazak u NATO (4 mjesec)
3.Skupštine i odluke o dividendama
4.Oporavak BDI indeksa(već započeo)
5.Izbor Tadića za predsjednika koji je izjavio da dok je on predsjednik Srbija više neće ni s kim ratovati,problem Kosova rješati će pravnim sredstvima u okviru institucija međunarodne zajednice(čime se uvelike smanjuje politički rizik koji je trenutno aktualan
6.Mjere vlade i HNB na suzbijanju i stavljanju inflacije po kontrolu.
7.Moguća akvizicija Migrosa(vrlo izgledno),što će povući čitav prehrambeni sektor Hrvatske u jednom pozitivnom smjeru
8.Snažnija ulaganja u poljoprivredu i turizam(opredjeljenje vlade koje će biti iskazano u
predstojećem državnom priračunu


Rijeci ti se pozlatile[smiley][smiley]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

A i zato što ima pesimizma, kad su svi optimisti, padamo sigurno [proud]


1.GFI(očekuju se izvrsni poslovni rezultati nekih kompanija,trebao bi svako za sebe znati kojih 2Ulazak u NATO (4 mjesec) 3.Skupštine i odluke o dividendama 4.Oporavak BDI indeksa(već započeo) 5.Izbor Tadića za predsjednika koji je izjavio da dok je on predsjednik Srbija više neće ni s kim ratovati,problem Kosova rješati će pravnim sredstvima u okviru institucija međunarodne zajednice(čime se uvelike smanjuje politički rizik koji je trenutno aktualan 6.Mjere vlade i HNB na suzbijanju i stavljanju inflacije po kontrolu. 7.Moguća akvizicija Migrosa(vrlo izgledno),što će povući čitav prehrambeni sektor Hrvatske u jednom pozitivnom smjeru 8.Snažnija ulaganja u poljoprivredu i turizam(opredjeljenje vlade koje će biti iskazano u predstojećem državnom priračunu

Od ovakvog uzleta mogli bi nam popucati šavovi na trapericama[thumbsup]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


A i zato što ima pesimizma, kad su svi optimisti, padamo sigurno [proud]

ee ,hvala hvala uglavnom sam dobio jako dugorocne odgovore , obzirom da se puno mucimo sa tim zasto burza ne raste bas danas a svi rastu , ovaj , ocete mi reci da je ulaganje u dionice dugorocan proces .
Ako je teko hvala , sada mi lakse [wink]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Pitam se samo što bi bilo da danas nije Azija+ 5 %,Evropa sva u zelenom,Srbija da ne govorim ( završili izbori kak su EU htjeli,US se zeleni već tjedan dana ….).
A mi se mrcvarimo i to skoro bude neki minimalni plus uz promet za zaboraviti.
Za mene danas razočarenje.

A mene zanima kada je crobex rastao na krilima dobrih izvješća.[lol] [lol] [lol]

zmrklic:

A i zato što ima pesimizma, kad su svi optimisti, padamo sigurno [proud]

ee ,hvala hvala uglavnom sam dobio jako dugorocne odgovore , obzirom da se puno mucimo sa tim zasto burza ne raste bas danas a svi rastu , ovaj , ocete mi reci da je ulaganje u dionice dugorocan proces .
Ako je teko hvala , sada mi lakse [wink]

Jasna stvar da je ulaganje dugoročno, pa samo po sebi investiranje ima dugoročni predznak [wink].

You either do it right or you get eliminated!


zmrklic: ” A i zato što ima pesimizma, kad su svi optimisti, padamo sigurno [proud] ” ee ,hvala hvala uglavnom sam dobio jako dugorocne odgovore , obzirom da se puno mucimo sa tim zasto burza ne raste bas danas a svi rastu , ovaj , ocete mi reci da je ulaganje u dionice dugorocan proces . Ako je teko hvala , sada mi lakse [wink]

Ako ovako nastavimo, još će netko počet i fundamente spominjat
[lol] [lol]

New Report

Close