Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zmrklic: ” Ne kuzim ovo s IGH, vec 3 puta je neko uzeo po asku 5 komada na 13750, i opet su u istoj sekundi tamo [huh] ” To se zove dobra koordinacija.[cool]

ili ti usklađenost. Ovo nije trgovina nego stvaranje djelaa Hrvatske naive.

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up


Imam jednu molbu , kako sam ja pomalo neuk ,molio bi sve koji nesto znaju da mi daju barem 3 (tri) raztloga zbog koijh bi index u rvata trebao porasti u ovaj mjesec .
(samo nemojte poceti sa indexima azije ili druge galaksije)[cry][undecid]

1. GFI
2. GFI
3. GFI

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Imam jednu molbu , kako sam ja pomalo neuk ,molio bi sve koji nesto znaju da mi daju barem 3 (tri) raztloga zbog koijh bi index u rvata trebao porasti u ovaj mjesec . (samo nemojte poceti sa indexima azije ili druge galaksije)[cry][undecid]

1) TA
2) oporavak fondova zbog rasta regije
3) naznake oporavka brodara, ht dividenda se bliži, Igh-rusija, Migros …

@Nevera
Prosla su vremena rasta,bogme kad GFI izađe ..lagano al sigurno..kidam na ljevo..

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


zmrklic: ” Snage zla na djelu na INGR [huh] ” a ja mislio da to ti prekrcavaš da možeš lupiti po asku na dlkv!!!![shocked][shocked]

Ja lupio neki dan po 1400
[proud]

Nevera:

Imam jednu molbu , kako sam ja pomalo neuk ,molio bi sve koji nesto znaju da mi daju barem 3 (tri) raztloga zbog koijh bi index u rvata trebao porasti u ovaj mjesec .
(samo nemojte poceti sa indexima azije ili druge galaksije)[cry][undecid]

1. GFI
2. GFI
3. GFI


VAzi ako ih ocekujes ovaj mjesec , ej ti to mene malo aa, pa sva su tri ista razloga ,
sada sam tek skuzio , ne vrijedi ponovo [bye]

najvrednije stvari u životu su besplatne


Imam jednu molbu , kako sam ja pomalo neuk ,molio bi sve koji nesto znaju da mi daju barem 3 (tri) raztloga zbog koijh bi index u rvata trebao porasti u ovaj mjesec .
(samo nemojte poceti sa indexima azije ili druge galaksije)[cry][undecid]

S tobom nije nešto u redu, to ti je više nego sto razloga.

Ovo se zove “taktika mišje rupe”… zavučeš se i čekaš da frka prođe.
Ili kako bi rekao pokojni dr.Vlatko : “Dok se veliki tuku, mali pod stol”

[color=black][/color]

ZSE je katastrofa od burze, pogledajte promete. Pa kakva je to burza gdje se sa najjacom bankom u regiji protrguje cila 1 dionica. [sad].

VAzi ako ih ocekujes ovaj mjesec , ej ti to mene malo aa, pa sva su tri ista razloga ,
sada sam tek skuzio , ne vrijedi ponovo [bye]


Pa tražio si tri…

Ostali razlozi su zbog čega nećemo padati….ovi su ti zbog čega ćemo rasti…[thumbsup]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

1) TA
2) oporavak fondova zbog rasta regije
3) naznake oporavka brodara, ht dividenda se bliži, Igh-rusija, Migros …


TA -bas mi i nije neki razlog I pojma nemam te crtice i kućice
OPORAVAK fondova – to je samo nasa zelja i Nada
3 ) ajde valja ,ali samo za brodare a ovo drugo ako bude [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Nevera:

Imam jednu molbu , kako sam ja pomalo neuk ,molio bi sve koji nesto znaju da mi daju barem 3 (tri) raztloga zbog koijh bi index u rvata trebao porasti u ovaj mjesec . (samo nemojte poceti sa indexima azije ili druge galaksije)[cry][undecid]

1) TA
2) oporavak fondova zbog rasta regije
3) naznake oporavka brodara, ht dividenda se bliži, Igh-rusija, Migros …

plus dobre vijesti u vezi NATOa ak će ih bit ovaj mjesec i eventualno neke naznake GFIjeva i eto ti katapulta [smiley].

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close