Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

polako ali sigurno i mi idemo UP[pray][pray][pray]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore

Na INI jača kupnja,počelo se nešto dešavati.


ovo trgovanje je zamene kao “PRILIVANJE IZ ŠUPLJEGA U PRAZNO”

Ako pazljivije pogledaš transakcije to je upravo TO

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up

A ovaj HT je koma, koji ga k nisam prodao prvi dan[angry]

Zdenka ide dole, to je znak da ce index rast [thumbsup]

Nadam se da će im to biti zadnji ručkovi na tom radnom mjestu.Treba nove ljude stavljati na mjesta fond managera.Hrabrije koji u ovakvim dobrim danima su u stanju napraviti novac za svoje klijente.

Ne kuzim ovo s IGH, vec 3 puta je neko uzeo po asku 5 komada na 13750, i opet su u istoj sekundi tamo [huh]


Ne kuzim ovo s IGH, vec 3 puta je neko uzeo po asku 5 komada na 13750, i opet su u istoj sekundi tamo [huh]

To se zove dobra koordinacija.[cool]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

dosadno mi je,idem spat. 32M prometa znaci vrijeme je za popodnevni odmor ak su ovi otisli na rucak.Imam i ja svoje vrijeme[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Snage zla na djelu na INGR [huh]

Imam jednu molbu , kako sam ja pomalo neuk ,molio bi sve koji nesto znaju da mi daju barem 3 (tri) raztloga zbog koijh bi index u rvata trebao porasti u ovaj mjesec .
(samo nemojte poceti sa indexima azije ili druge galaksije)[cry][undecid]

najvrednije stvari u životu su besplatne


Snage zla na djelu na INGR [huh]

a ja mislio da to ti prekrcavaš da možeš lupiti po asku na dlkv!!!![shocked][shocked]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore

New Report

Close