Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajmo brodari,jabuke vam gorke,kaj ste stali? ATPL 4,5m kn prometa,a tapkamo u mjestu, svaka čast prodavaču. ULPL i JDPL super krenuli, sad već skoro sat vremena nema trgovanja. Nadam se zatišje pred uragan. [thumbsup]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Belex15 završil na +6,34 %, za Belexline još nema podataka. [cool]

Možda je bolje za nas da su pobijedili radikali [lol]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Kakav loš dan i to opet samo kod nas!
Pa do kada ?

Neće ni Belex dugo, tamo ima više precijenjenih firmi nego kod nas, euforija je jedno, a realnost koja dolazi drugo nešto sasvim.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kakav loš dan i to opet samo kod nas!
Pa do kada ?

Dok ne pocnu dolaziti dobre vijesti i/izlaziti GFI

Hm, malo se zaigrali stranci s nama i našim fondovima. Ušli po niskim cijenama, digli ih poprilično (pri tom povukli naše famozne fond managare) i zatim se povukli i sve prodali (uz više nego pristojnu zaradu) . Naši ostali u šoku i nevjerici jer ne znaju šta raditi. Otišla je lokomotiva, a oni su obični vagoni (mi mali ulagači ih možemo samo rukama gurati). I sad ni sami ne znaju što im je raditi. I dokad tako. Naučili su samo održavati cijene na način da im fondovi više ne padaju i da smire situaciju kod neukih ljudi. Ali ne mogu ni to vječno.
Na muci se poznaju junaci, a mi ih očito nemamo. Lako se bilo skriti proteklih godina i u sjeni zarađivati. Kad će netko imati muda i povući malo bez straha. Onda će i naša burza u zeleno.

Burza nije od danas do sutra, iako ponekad tako izgleda.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

bolje +0,76 nego minus

ovo trgovanje je zamene kao “PRILIVANJE IZ ŠUPLJEGA U PRAZNO”

evo 14:00, sad ce fond brokeri popit kavu jer su cijeli dan buljili u belex, i onda pogledat – što se danas zbivalo na zse [lol] [lol]

Hm, malo se zaigrali stranci s nama i našim fondovima. Ušli po niskim cijenama, digli ih poprilično (pri tom povukli naše famozne fond managare) i zatim se povukli i sve prodali (uz više nego pristojnu zaradu) . Naši ostali u šoku i nevjerici jer ne znaju šta raditi. Otišla je lokomotiva, a oni su obični vagoni (mi mali ulagači ih možemo samo rukama gurati). I sad ni sami ne znaju što im je raditi. I dokad tako. Naučili su samo održavati cijene na način da im fondovi više ne padaju i da smire situaciju kod neukih ljudi. Ali ne mogu ni to vječno.
Na muci se poznaju junaci, a mi ih očito nemamo. Lako se bilo skriti proteklih godina i u sjeni zarađivati. Kad će netko imati muda i povući malo bez straha. Onda će i naša burza u zeleno.


izgleda da su veći rtrdi nego sto sam mislio[undecid]

Čekajte dok se ekipa vrati s ručka onda bi mogel proć +1 % [pray].

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close