Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Belje zaključno na 340. Promet 5.729 komada ili 1.896.818,76 kn.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ste vidjeli KORF?

Kupnja – “KORF-R-A” Prodaja – “KORF-R-A”
Količina Cijena Količina Cijena
450H 157,00 150 162,90
343 155,01 620 164,93
1H 155,00 200 164,94
300 154,01 492 165,00
1.000 153,90 100 166,00

Prošlo 605.488 komada uz pormet od 94.070.704,97 kuna.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Netko je skinuo sve il nista [smiley2]… mislim da to pokazuje u koje smjeru nam ide trziste [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Netko je skinuo sve il nista [smiley2]… mislim da to pokazuje u koje smjeru nam ide trziste [smiley2]

Prosvijetli nas u kojem smjeru!

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

I koje trziste?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Zar vi beljedoliki ne znate čitati između redova? Poglavica je bio kristalno jasan, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Prosvijetli nas u kojem smjeru!


I koje trziste?

Pa ako vam ja to moram nacrtati onda me stvarno razocaravate decki[smiley5]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Pravimo se nevješti, takvi odlicno uspjevaju na burzi[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Čijoj burzi …?[smiley2] I što je to burza?

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Kolega nathančetrdeseti je vidio perjanice tržišta ( KOEI i PBZ ) , kako napreduju i po tome zaključio da tržište raste.Evo vidim da i pušilice ne stoje tako loše, fondovi se znaći iskrcavaju.

Moram reći da smo na Končaru opet vrlo blizu 700 . prodaja jako sitna ( KODT raste također nezaustavljivo, očigledno odličan posao Končara oko kupnje većeg paketa prije nekoliko dana, danas su već 20 % u plusu ), a PBZ samo što nije do 1200.
To su jedne od onih dionica iz analize za koje sam naveo očekivanja o rastu zbog love od Plive.
Mole se ulagaći da polako maknu naloge sa prodaje sa tih i drugih dionica iz onog popisa kako bi se otvorilo nebo.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Cuj crveni… brijes, al nema veze [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Meni je ovaj ADPL bas simpa![smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close