Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jao sto su u Hr podcjenjene dionice………………….ljudi kupujte dok ima,navaliteeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

@Alien

na bidu jesam ali nije to moj nalog, ja sam niže

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

joj evo nas opet nazad i opet ide istresanje velikih-a danas ipak očekivao vise-baren 1,5-2%plus ali ovo iznuravanje nema više smisla, neke kolege kažu da su zapostavili obitelj, joj i sam sam takav ali mi je do sada supruga tolerirala jer je bilo plus pa ja sav važan i pametan ali sada nije dobro a ne…[wink]

BELEX trenutno + 6,7 % ,a vidi nas.

Netko kupil dva PUNT-a. [thumbsup]
Nije ni za kavu s mlijekom [lol]

Mea parvitas.

Evo bida na IPKK, jel moguce [thumbsup]


Evo bida na IPKK, jel moguce [thumbsup]

Je je. I za cudo jos nitko nije lupio.

Mea parvitas.

Beogradska Berza radi do 14:00…….Poslje toga se fondovi mozda okrenu i Zagrebackoj….

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Beogradska Berza radi do 14:00…….Poslje toga se fondovi mozda okrenu i Zagrebackoj…. Pozdrav

Radi do 13:00, s time da MPC do 12:00[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo fond lupio PBZ, i to je neki pocetak

+0,53% za sada

europa lijepo

Vaš link

belex odlično

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


+0,53% za sada

europa lijepo

Vaš link

belex odlično


Isto tako je i reagirao crobex kada je dr.ivo dobio izbore [lol] [lol] [lol]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

New Report

Close