Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Končar mora i može preko 1.000 kuna.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


valentine: ” Končar je ok. ” Končar je super.

čekaj barem još oko pola sata da uniđem, samo što nisam…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ok

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Još nema većih igrača na kupnji, pa ni prodaja ne može iskrcati. Prava pat pozicija…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Ingra izgublila četvrtinu tržišne kapitalizacije u korekciji, a ugovorila novi posao preko 400 milja kuna u tom razdoblju.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Di plovi prema rezalistu ?[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Druk, druk…
Evo da se i ja pridružim drukanju.

Cijeli svijet je zelen zato jer je Tadić postao El Presidente, čak su i Kinezi skočili preko 8%, a mi prvi susjedi smo još suzdržani i ne želimo rast, dapače, kategorički odbijamo mogućnost rasta kao takvog.
Druk, druk….

[lol] [lol] [lol]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Čujem da je INDG jako podcijenjena, a i dokapitalizacijom će ući 250 ml svježeg keša.[wink]

Nisam siguran da će im tih 250 ml svježeg keša biti dovoljno da dođu na nulu,odnosno da plate sve dugove za mirovinsko i zdravstveno osiguranje ,zatim dugove dobavljačima,poreze i sl.

valentine:

Končar je ok.

Končar je super.

My name is Koncar….Rade Koncar[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Drunk, drunk
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

valentine:

valentine: ” Končar je ok. ” Končar je super.

čekaj barem još oko pola sata da uniđem, samo što nisam…

Jel to tvoj kolega nalog bio na bidu sa cca 40 kom?

Dosad nam je problem bila Amerika, Azija, Europa, Srbija, a sad se može reći zerp pa eto da ne poletimo previše.

New Report

Close