Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Belex već +3,86. dobro su znali da će Tadić da pobijedi , isto kao što i sada znaju da Kosovo neće utjecati na burzu. Ipak su Srbi bolji političari od nas, tu se valjda svi slažemo.


Kaže na tv da se index prošli tjedan oporavio kao i u cijelom svijetu. A pao je 0,8%. Iz dana u dan se iznenađujem kakve se laži šire medijima. nevjerojatno.
Inače Shangai + 8,13, ostalo od +2 do +4!
Ak danas ne odemo + 5 onda nekoga treba u zatvor.[undecid]

Dobro pa da nije CROBEX porasel jedno 200 % u jednom trenutku [lol] [lol] [lol] …

You either do it right or you get eliminated!

koliki je crobex?

Mea parvitas.

misko:

I to je sad to, još jedan problem manje! Ajde da čujem razlog, zašto će sutra Crobex u minus? Dežurni medvjedi, gdje ste?

nasao sam razlog… trebalo mi je dosta vremena ali sam nasao razlog zasto bi crobex moga danas pasti:
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=8aa11ec2-31a7-4b39-a1fa-9e9df3d3f058&open=sec

Svaka čast medonja… nije lako u ovakvoj najezdi dobrih informacija naći članak s lošim tonovima…

You either do it right or you get eliminated!

Čestitam svima prodajama od dionica koje ja pratim, osim na Dalekovodu. Samo tako možemo gore i samo tako će se pojaviti kupnja.[thumbsup]


koliki je crobex?

+0,59%

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nakon svih ovih dobrih vijesti mi jedva idemo gore.Koja sranja rade majestori.

prema ovome do sada da se zaključiti slijedeće:

Da bi se nešto kupilo u većoj količini mora se cijena dignuti sve se profdaje na sitno ali za veće količine dublje se mora zaroniti u đžep a to se za sada ne čini svi su još na čeki![thumbsup]

dan je pametniji od noći

A končarom se dosad nije niti trgovalo [rolleyes]…

You either do it right or you get eliminated!


prema ovome do sada da se zaključiti slijedeće:

Da bi se nešto kupilo u većoj količini mora se cijena dignuti sve se profdaje na sitno ali za veće količine dublje se mora zaroniti u đžep a to se za sada ne čini svi su još na čeki![thumbsup]

Ajde kolega konačno nešto pametno i to vrlo pametno.
Što se DLKV tiče izgleda da je i 1000 kom za njega premala količina.[thumbsup]


Nakon svih ovih dobrih vijesti mi jedva idemo gore.Koja sranja rade majestori.

Ma o čemu vi to? Postavite se na kupnju pa ćete vidjeti kako ćemo ići gore. Svi samo filozofiraju, htjeli bi jeftino kupovati i da im istovremeno CROBEX ide gore. Kako? Vadite novce, kupujte. Zakon ponude i potražnje će odmah reagirati. Htjeli bi da fondovi to umjesto vas to rade.

Ništa se ne trži , svi su oprezni.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close