Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemojmo se rano veselit, jer ovim strancima šta izlaze to je još samo jedan razlog više da se istresu iz Hrvatske i odu u Srbiju, takoda možemo mi opet u crveno[bye]

pih, ovakve mediokritetske napise piši na portalu VL-a
trebao bi znati da je Srbija jedna od rjetkih zemalja s kojom Hrvatska ima trgovinski suficit.
Pobjedom radikala bojim se da bi to došlo u pitanje.
Drugo, neki od nas ulažu ili se spremaju uložiti u Srbiju jer tamo vide bolje prilike za zaradu nego kod kuće,
i to ne samo u vrijednosne papire već izravno možda planiraju otvoriti kakvu tvrtku ili kupiti udjel u postojećoj.
I za kraj kad je kapital u pitanju bolje je barem sakriti bilo kakav trag kapitalizma jer novac ne poznaje granice.
No to je sve vjerojatno daleko iznad granica sfera tvojeg shvaćanja pa piši i dalje ovakve idiotske
komentare kad te to veseli.

Sa poštovanjem,

Febo

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Radije bi da ovaj na DLKV bude popapan nego da makne nalog.[thumbsup]

Shangai u plusu 8%[thumbsup]

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

pardon mislio sam sakriti trag nacionalizma

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ja sam izgubio vjeru u značajan ras CROBEX-a trenutno. Čini mi se da se CROBEX uspio stabilizirati na ovoj razini i mislim da ćemo se vrtiti oko 4500 i slijedećih mjesec dana. Sumnjam u neki ludi rast prije GFI. Tek ako ona budu dobra, a nadam se da hoće, onda možemo očekivati pomak.

do rasta će doći i prije objavljivanja financ.izvješća jer će kaoi svaki put do sada insajderi odraditi posao

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Danas očekujem rast CROBEX-a zbog pobjede Tadića u Srbiji , a kojeg podržava i Evropa.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Danas bi mogli fondovi uskočiti, što se vidjelo po nekim transakcijama u petak.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

TOOOOOOOOO.
GIANTSI DOBILI,

Danas idemo gore.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


TOOOOOOOOO.
GIANTSI DOBILI,

Danas idemo gore.

[thumbsup] [thumbsup] ,ne mogu vjerovati,gledao sam do poluvremena i gubili su 7-3

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Ja isto.
Mali Manning ih je unistio.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close