Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bogami DZajanci dobise 17:14 [thumbsup]

Shanghai Composite 6,23 % u plusu, Nikkei 2,74 °. Tadić pobjedio U Srbiji, BDI raste, ako danas ne idemo jako gore onda zaista ne razumjem ništa i idem van iz hrvatskih dionic!!!

S obzirom na zadnje vijesti koje stižu iz Srbije…ali i svijeta koji se zeleni, vjerujem da optimizma neće manjkati:

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Bravo za Tadića, sutra nadam se pozitivno za nas![thumbsup]

isti i jedan i drugi a to se u narodu kaže ista g…. drugačije pakiranje!

ambalaža i ima pet osnovnih zadataka…………..da sakrije i reklamira proizvod(Tadić)
Kao da Vam životi ovise o Srbiji……zaboli me nešto za srbe i srbiju….. sretan put i ugodno putovanje mimo nas i da nisu s nama na brodu. [bye]

dan je pametniji od noći

u beogradu se vec kucaju max kupovina ne da ce bit zelena vec ce bit 90% blokada

Kaže na tv da se index prošli tjedan oporavio kao i u cijelom svijetu. A pao je 0,8%. Iz dana u dan se iznenađujem kakve se laži šire medijima. nevjerojatno.
Inače Shangai + 8,13, ostalo od +2 do +4!
Ak danas ne odemo + 5 onda nekoga treba u zatvor.[undecid]


valentine: ” Bravo za Tadića, sutra nadam se pozitivno za nas![thumbsup] ” isti i jedan i drugi a to se u narodu kaže ista g…. drugačije pakiranje! ambalaža i ima pet osnovnih zadataka…………..da sakrije i reklamira proizvod(Tadić) Kao da Vam životi ovise o Srbiji……zaboli me nešto za srbe i srbiju….. sretan put i ugodno putovanje mimo nas i da nisu s nama na brodu. [bye]

odkud znaš da nekima od nas barem djelomično ne ovise?
nemoj se ravnati po sebi

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Shanghai Composite 6,23 % u plusu, Nikkei 2,74 °. Tadić pobjedio U Srbiji, BDI raste, ako danas ne idemo jako gore onda zaista ne razumjem ništa i idem van iz hrvatskih dionic!!!

Ovaj put se stvarno čula Srbija do Tokija![lol] [lol] [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Evropa otvorila isto sve zeleno. Balkan će sto posto biti zelen. E sad ako mi nikud ne spadamo, onda treba izaći na ulice.[angry]


perisher: ” Shanghai Composite 6,23 % u plusu, Nikkei 2,74 °. Tadić pobjedio U Srbiji, BDI raste, ako danas ne idemo jako gore onda zaista ne razumjem ništa i idem van iz hrvatskih dionic!!! ” Ovaj put se stvarno čula Srbija do Tokija![lol] [lol] [lol]

A ja prvo vidio da si napisao samo Srbija do Tokija [thumbsup]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


I to je sad to, još jedan problem manje! Ajde da čujem razlog, zašto će sutra Crobex u minus? Dežurni medvjedi, gdje ste?

nasao sam razlog… trebalo mi je dosta vremena ali sam nasao razlog zasto bi crobex moga danas pasti:
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=8aa11ec2-31a7-4b39-a1fa-9e9df3d3f058&open=sec

Šta je meni ovo trebalo...

toka:

valentine: ” Bravo za Tadića, sutra nadam se pozitivno za nas![thumbsup] ” isti i jedan i drugi a to se u narodu kaže ista g…. drugačije pakiranje! ambalaža i ima pet osnovnih zadataka…………..da sakrije i reklamira proizvod(Tadić) Kao da Vam životi ovise o Srbiji……zaboli me nešto za srbe i srbiju….. sretan put i ugodno putovanje mimo nas i da nisu s nama na brodu. [bye]

odkud znaš da nekima od nas barem djelomično ne ovise?
nemoj se ravnati po sebi


da nekima nisam očekivao većini,, jer većina pola ne daju Šarcu kao Marko Kraljević[lol]

dan je pametniji od noći

New Report

Close