Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitam se pitam, hocemo li vec danas testirati 5 tisucica [smiley2]… Sta misli kolega Fedor, njegove formule me do sada nisu iznevjerile [smiley2]

Na čemu testirati bljedoliki? Na PBZ ili INDG, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Ko mi to ruši KABU, pa gdje baš sad, kad se nema keša.[smiley8]

Na Končaru 5. prodaja 700 kn.


Na Končaru 5. prodaja 700 kn.

Pa lijepo vam je kolega Flyer napisao da očekuje poslije izvješća cijenu do 800 kuna.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kako sada stvari stoje mogli bi već i danas vidjeti Končar na 700.
Otpora na prodaji – nema.
Hip-hop[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ne treba mi 800 , ja ću sa 700 biti zadovoljan.


Kako sada stvari stoje mogli bi već i danas vidjeti Končar na 700.
Otpora na prodaji – nema.
Hip-hop[smiley1]

Ima veliki paket na 700.[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Na KOEI do 699 ima 250 kom na 660 kn. Možda ipak neću bit zadovoljan sa 700 kn.

plavi:

Kako sada stvari stoje mogli bi već i danas vidjeti Končar na 700.
Otpora na prodaji – nema.
Hip-hop[smiley1]

Ima veliki paket na 700.[smiley2][smiley2][smiley2]


Na 700 kn se nalazi 2 444 kom, ali danas je prošlo 2 716 kom, tako da to nije problem.


studoš: ” plavi: ” Kako sada stvari stoje mogli bi već i danas vidjeti Končar na 700. Otpora na prodaji – nema. Hip-hop[smiley1] ” Ima veliki paket na 700.[smiley2][smiley2][smiley2] ” Na 700 kn se nalazi 2 444 kom, ali danas je prošlo 2 716 kom, tako da to nije problem.

Prije nekoliko dana bilo je 3000 komada na 650 ili 660.
Naravno čim su poslužili svrsi – maknuli su se.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

[smiley2][smiley2]…bit će mali zastoj u prometu, ali i ja mislim da to ne bi trebalo biti problem[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Današnje trgovanje me podsjeća na sve veće prodiranje vode koje najavljuje poplavu i veliki val koji nas očekuje sljedeći tjedan [smiley2]
Teško da će ijedna popularnija dionica proći bez rasta

New Report

Close