Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I to je sad to, još jedan problem manje! Ajde da čujem razlog, zašto će sutra Crobex u minus? Dežurni medvjedi, gdje ste?

Pa sutra je 4. 2. 2008.
Sto daje 4+2=6,
pa 8-2=6,
i 8-4+2=6.
Ej 3 šestice. Tri 6, covjece!!!
Sutra crveno! Nema tu…[bye]

Heh , ja u petak nisam očekivao, al ovaj tjedan očekujem [thumbsup]

ivek123:

Nikolic priznao poraz u VRLO KOREKTNOM govoru. Milanovic i Mesic bi mogli na poduku kod njega.

A klauna Ljubu si zaboravio?[lol]

[lol] [lol] [lol] ima on plan kojim bi oživil naše gospodarstvo [lol] [lol] [lol]. Razvijali bumo tešku industriju, a onemogućit ćemo onim pokvarenim kapitalistima da zarađuju na burzi [lol] [lol] [lol]

You either do it right or you get eliminated!

misko:

I to je sad to, još jedan problem manje! Ajde da čujem razlog, zašto će sutra Crobex u minus? Dežurni medvjedi, gdje ste?

Evo me! Nisam valjda jedini medonja????[embarass] A cuj, manje je vazno kako cemo sutra. Bitnije je kako cemo u slijedecih 3-6 mjeseci. I u petak su svi ocekivali zeleno pa cak i ja medju njima.

Da al u petak je ipak visio ishod današnjih izbora. Sutra naprotiv više ništa ne visi i katapultirat ćemo se u visine [thumbsup].

You either do it right or you get eliminated!


Evo me! Nisam valjda jedini medonja????[embarass] A cuj, manje je vazno kako cemo sutra. Bitnije je kako cemo u slijedecih 3-6 mjeseci. I u petak su svi ocekivali zeleno pa cak i ja medju njima.

Ma znam, sutra ili idući tjedan, nije toliko ni bitno! Nego smo mi ovdje naučili dosta zarađivati na burzi posljednjih godina, a sad smo po prvi puta suočeni s mogućim dvoznamenkastim ili čak i jednoznamenkastim postotcima prinosa godišnje (doduše zasad u ovoj godini s dvoznamenkastim minusima)! Mislim da to mnoge brine, kako će ovaj cirkus izgledati idućih godina…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


ivek123: ” Evo me! Nisam valjda jedini medonja????[embarass] A cuj, manje je vazno kako cemo sutra. Bitnije je kako cemo u slijedecih 3-6 mjeseci. I u petak su svi ocekivali zeleno pa cak i ja medju njima. ” Ma znam, sutra ili idući tjedan, nije toliko ni bitno! Nego smo mi ovdje naučili dosta zarađivati na burzi posljednjih godina, a sad smo po prvi puta suočeni s mogućim dvoznamenkastim ili čak i jednoznamenkastim postotcima prinosa godišnje (doduše zasad u ovoj godini s dvoznamenkastim minusima)! Mislim da to mnoge brine, kako će ovaj cirkus izgledati idućih godina…

Treba poceti u stanove investirat.
Kazahstan , Turkmenistan, Tadjikistan… itd.
Ozbiljno![proud]


I to je sad to, još jedan problem manje! Ajde da čujem razlog, zašto će sutra Crobex u minus? Dežurni medvjedi, gdje ste?

Asocijacija?!
Cekaj da nam netko sutra opet prozbori da je netko pretjerao i prevrsio svaku mjeru.

Tko bi to mogao biti?

Mea parvitas.


” Asocijacija?! Cekaj da nam netko sutra opet prozbori da je netko pretjerao i prevrsio svaku mjeru. Tko bi to mogao biti?

Tipujem na jedan medij[lol]

Konacno dobra vijest. Crobex se toliko uspjesno zaintegrirava, da se prije svih integrirao u trendove na indexima u sustavu Alpha centauri. Time smo se pokazali kao izrazito razvijeno i napredno trziste.
Nazalost, trenutno je tamo korekcija, ali svejedno kupujte jer sada je pravo vrijeme [thumbsup]
preneseno sa
http://www.seallbussineshr.glxy


I to je sad to, još jedan problem manje! Ajde da čujem razlog, zašto će sutra Crobex u minus? Dežurni medvjedi, gdje ste?

Ako treba sutra će porasti cijena nafte, index brodarskog prijevoza pasti, Todorić neće kupiti M….,Nikkei će pasti, ne ipak neće počeo je 1,13 u plusu prve 2 minute, ali možda padne Europa, ako ne onda SAD, ako ne onda Rusija, ako ne možda Kazahstan ili Turkmenistan. Naša burza “jako ovisi” o zadnje dvije navedene. Ako treba naši dežurni novinari će već naći razlog da, ako veliki odluče, mi ne rastemo. Za to su ionako plaćeni. A nas tko j… Iako je stvarno za očekivati rast ali tko bi na to stavio veliki novac za okladu da ćemo sutra (danas) rasti preko 0,5%. Ja ne bi.

Nikkei u 8 minuta 1,77% UP. A počeo je u prvoj minuti sa 1,13. Kada ćemo to kod nas vidjeti? Možda danas? Idem leći.

Ajde laku noc.
ja jos ne.
Pazim na PATRIOTS-GIANTS.

Cuo za neku glupu teoriju (kao ona Boston Snow) ako pobjedi momcad koja nije iz originalne prve generacije momcadi americkog nogometa onda burza ide u k…
Giantsi su stara momcad.

GO GIANTS,
Iako gube 7:3 i totalni su underdog.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close