Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Cestitke onima koji su branili crobex, bit će nagrađeni [thumbsup]

Hvala, taj sam. Nego , nema Iveka, počeo valjda ispunjavati naloge za kupnju. Inače, čini mi se da mi je ovo jubilarni 3000 post![thumbsup]
Sutra , nadam se konačno rast od +5![pray][pray][pray]

Pridružujem se većini koja za sutra prognozira lijep i sunčan dan na burzi..[cool][cool][cool]

POKRET OTPORA

Sutra-promjena trenda!

...biti najbrži čovijek na svijetu...

grobar priznao poraz…

idemo u zeleno[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

i to je to...

Nikolic priznao poraz u VRLO KOREKTNOM govoru. Milanovic i Mesic bi mogli na poduku kod njega.

skype - ivek1234

nažalost ivek istina, moram priznati da su ovo odradili prekorektno, HR političari bi stvarno u ovom slučaju mogli nešto naučiti… i tadić i grobar vrlo vrlo korektno…

i to je to...


Nikolic priznao poraz u VRLO KOREKTNOM govoru. Milanovic i Mesic bi mogli na poduku kod njega.

A klauna Ljubu si zaboravio?[lol]

I to je sad to, još jedan problem manje! Ajde da čujem razlog, zašto će sutra Crobex u minus? Dežurni medvjedi, gdje ste?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Još samo moramo čekati kako će Nikkei otvoriti, s njima smo jako vezani [wink]

Neki kolege misle da je to po onom starom principu : Može li bolje?[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Još samo moramo čekati kako će Nikkei otvoriti, s njima smo jako vezani [wink]

Slave Japanci Tadićevu pobjedu, lakše im je! Sigurno zeleno i kod njih![lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


I to je sad to, još jedan problem manje! Ajde da čujem razlog, zašto će sutra Crobex u minus? Dežurni medvjedi, gdje ste?

Evo me! Nisam valjda jedini medonja????[embarass] A cuj, manje je vazno kako cemo sutra. Bitnije je kako cemo u slijedecih 3-6 mjeseci. I u petak su svi ocekivali zeleno pa cak i ja medju njima.

skype - ivek1234

New Report

Close