Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma ima sve da orocim pa cu sa Febom da plovim..dok on grize nokte od muke ja cu mlatit sis cevape[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Hrvatske tvrtke su puno uložile u Srbiju a pogotovu Todorić,sutra bi i TODEX mogao skočiti[lol]

SAM PROTIV SVIH

Pa ako je tako koma u Srbiji, Todorić bi prvi otišao, znači ono, pričam ti bajke za malu djecu, ostavite se dionica zapevajte Cecu.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://www.seebiz.eu/hr/politika/boris-tadic-pobedio-u-trci-za-predsednika-srbije,7786.html

[thumbsup]

You either do it right or you get eliminated!

03.02.08. 21:38:00 NEWS-H2035547

CeSID: Boris Tadić osvojio 120 tisuća glasova više od Tomislava Nikolića

BEOGRAD, 3. veljače 2008. (Hina) – Prema procjeni Centra za slobodne izbore i demokraciju (CeSID), na osnovu 90 posto obrađenog uzorka, Boris Tadić je dobio oko 120 tisuća glasova više od Tomislava Nikolića u drugom krugu predsjedničkih izbora u Srbiji.

Kako je na konferenciji za novinare, u nedjelju nakon 21 sat, kazao izvršni direktor CeSID-a Zoran Lučić, s obzirom na relativno malu razliku između glasova koje su dobila dvojica kandidata, trebat će pričekati obradu cijelog uzorka (491 referentno biračko mjesto, koje pokriva 90 posto biračkog tijela), ali se već u ovom trenutku može reći da je Boris Tadić pobjednik drugog kruga predsjedničkih izbora.

“Po dosad obrađenom, Boris Tadić je dobio 50,5 posto, a Tomislav Nikolić 47,9 posto glasova”, kazao je Lučić, odnosno Tadić je dobio dva milijuna i 300 tisuća glasova, a Nikolić dva milijuna i 180 tisuća glasova.

Na birališta je, prema procjeni CeSID-a, izašlo 67,6 posto, odnosno 4.540.000 tisuća birača.

Očekuje se da CeSID uskoro objavi svoju konačnu procjenu izbornih rezultata, dok je Republička izborna komisija svoju konferenciju za novinare najavila za 22 sata.

No respect

Bravo za Tadića, sutra nadam se pozitivno za nas![thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Zazelenit će se hr portfolio drugi tjedan, sad je red na fondovima da pametno odigraju [thumbsup]

Boli me kuxac za Tadica,samo nek mi zelenimo i picimo prema 5000 a njih ko …..

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

samo nek je zeleno, nije bitno jer breskva ili kajsija

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


samo nek je zeleno, nije bitno jer breskva ili kajsija

Ma nije, sve što može podići naš indeks meni drago, a ovo može.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Idemo sutra up mislim napokon, IGH pogotovo [thumbsup]

Zakaj IGH pogotovo ?[huh]
Iz tvojih usta u . . [proud][proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Cestitke onima koji su branili crobex, bit će nagrađeni [thumbsup]

New Report

Close