Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li rezultata od “braće” ,Nikolić vs Tadić?
Treba li nas uopće to zanimati?

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


Dejavue: ” zzidak: ” CROBEX se trenutno nalazi gledajući TA na snažnoj zoni podrške(linija 300 dnevnog pomičng prosjeka,linija Ralf Regresion Channel indikatora i 23,60 Fibonacci linija povrata).Kad bi se ona ipak probila smatram da bi to bila katastrofa za naše tržište kapitala jer je sljedeća zona podrške na 3760 bodova. Umajući u vidu navedeno mislim da je pitanje dana ili sata kada će fondovi reagirati i dići CROBEX. ” 3760 i nije tako lose ” Nije valjda da si i ti prijatelju prodao dionice? Ako jesi napravio si životnu grešku.[shocked]

43,07% u cash-u…jos uvijek…vec skoro mjesec dana variram od 25% do 45%
Broj dionica smanjen sa 23 na 11
[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

bravo kolega dejavue…o tome sam nedavno pisao kao najboljem načinu investiranja u ovim turbolentnim vremenima…da sam bar sam tako napravio[embarass][rolleyes]

Moderatora treba zabranit!!!

Evo da vas malo iznenadim. [lol] [lol] [lol]

Trenutno u 2 dionice. Cash 93,72% I dalje sam medvjed! [cool] Ne mislim kupovati niti prodavati nego skupljati. To mi se nekako cini kao najbolja opcija u predstojecem periodu.

skype - ivek1234

Tadic 50,4%!!! Za sada.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ivek,

znači postao si sakupljač. u prvobitnoj zajednici ta je uloga bila namijenjena isključivo ženama, muškarci su bili lovci a to su i danas, vole lovačke priče
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Evo da vas malo iznenadim. [lol] [lol] [lol]

Trenutno u 2 dionice. Cash 93,72% I dalje sam medvjed! [cool] Ne mislim kupovati niti prodavati nego skupljati. To mi se nekako cini kao najbolja opcija u predstojecem periodu.

pih……………odrekao si se medeka[tongue]

može li gore? pa naravno da može...................uvijek može gore

Što se bojite, Tadić će da pobedi, to znamo, jedino vas je Ivek plašio da neće, da će da pobedi Nikolić.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Tadic 50,4%!!! Za sada.

Kolega, s nama nema veze ni da meteor padne na Srbiju. Ništa nema veze s nama, odnosno našim glupim fondovima. Od 1500 burzi na svijetu mi smo najviše pali zahvaljujući našim nesposobnim fond menađerima. Čim duže čekaju da krenu u kupnju, bit će gore.[undecid]


Što se bojite, Tadić će da pobedi, to znamo, jedino vas je Ivek plašio da neće, da će da pobedi Nikolić.

Evo gospodja Puzigaca govori trenutno. Ona kaze da je neizvjesno! [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

nema2puta
korisnik od: 16.08.2007.
lokacija:
broj poruka: 181

Ima li rezultata od “braće” ,Nikolić vs Tadić?
Treba li nas uopće to zanimati?

Po meni ni najmanje , jer bi nas onda morali zanimati izbori svih susjeda , a to je previše.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]
Pogotovo što je njihova burza rasla i pored izbora.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Evo rezultati i ovdje:

http://www.cesid.org/

skype - ivek1234

New Report

Close