Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ostao sam bez riječi…..svaka čast!
Kako ide ona poslovica sa čoravom kokoši…
( šala )[smiley2]

…dvije sreće grabi?[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Zanima me da li postoji hrvatska riječ za nekoga tko je previše strpljljen ili strpljiv ??? Zna li netko? ” Spašen![smiley2][smiley2][smiley2]

Ja predlažem novu inaćicu riječi koja bi nastala spojnicom ove dvije – strpljen – spašen.
Dakle predlažem da ulagaće koji su predugo strpljivi nazovemo – STRAŠLJENI
Ima li netko kakav prigovor??

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Prihvaćeno aklamacijom, kolega.[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Hvala Mr. President.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Thank You Mr. Speaker. [smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Komentar trgovanja na dan 19.10.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Nemreš belivit. PBZ ima 3.51 % rasta i to ne smatraju shodnim za spomenuti.[smiley1][smiley1][smiley1]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Nemreš belivit. PBZ ima 3.51 % rasta i to ne smatraju shodnim za spomenuti.[smiley1][smiley1][smiley1]

Na PBZ-u hip hop obićno ima malo žešći ritam, ovo smatraju valjda pod normalnim pa ne spominju[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Da li tko prati kupnju na GKBA-R-A ? Zanimljivo izgleda.

Pitam se pitam, hocemo li vec danas testirati 5 tisucica [smiley2]… Sta misli kolega Fedor, njegove formule me do sada nisu iznevjerile [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

I ja se pitam da li ćemo dotaknuti 1200…..možda da nam kolega Fedor nabaci neke formule….[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

DDJM bi isto trebao krenut, pitam se samo kad?

New Report

Close