Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel to moje oči dobro vide, zar je FNVC ( još ) na 505 kuna??
A BRA analize , zar ne daju očekivane rezultate??[smiley1]

Cijelih 2 komada su na 505kn

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


plavi: ” Jel to moje oči dobro vide, zar je FNVC ( još ) na 505 kuna?? A BRA analize , zar ne daju očekivane rezultate??[smiley1] ” Cijelih 2 komada su na 505kn

Aha, onda dobro , sve OK. To je samo prividno ….što bi rekao jedan kolega – treba biti samo strpljiv.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

belje kao maistra, što je bolje?

Oće li Sunčani Hvar danas na 245, pitanje je sad?

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


slazic: ” plavi: ” Jel to moje oči dobro vide, zar je FNVC ( još ) na 505 kuna?? A BRA analize , zar ne daju očekivane rezultate??[smiley1] ” Cijelih 2 komada su na 505kn ” Aha, onda dobro , sve OK. To je samo prividno ….što bi rekao jedan kolega – treba biti samo strpljiv.

Niste u trendu kolega. Ovih dana je aktualno Belje. VIRO, ARNT, FNVC čekaju da prođe ova euforija oko Belja.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Aha….pa ja sve krivo nešto onda shvaćam …..
Znaći kada prođe euforija sa Beljem kreću ove vaše : VIRO , ARNT, FNVC.
Ja sam izgleda okrenut potpuno pogrešnim dionicama – nisam u trendu.
A što je sa Jelenom , kada on ulazi u trend?[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Sad je lovostaj[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Aha….pa ja sve krivo nešto onda shvaćam ….. Znaći kada prođe euforija sa Beljem kreću ove vaše : VIRO , ARNT, FNVC. Ja sam izgleda okrenut potpuno pogrešnim dionicama – nisam u trendu. A što je sa Jelenom , kada on ulazi u trend?[smiley2]

Znate kako se veli “strpljen spašen”.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Znate kako se veli “strpljen spašen”.

Ah….., moraju biti strpljivi, to su valjda sve strpljivi igraći kao i ovi na FNVC.
Oni se strpljavaju još od 22.8.2006 godine.
U međuvremenu je bilo jedno 4-5 optimističnih BRA analiza , ali nikako da ta analita opravda svoje ime -odnosno opravdava ga ( ovisno kako ju tko naziva.. ).
Zanima me da li postoji hrvatska riječ za nekoga tko je previše strpljljen ili strpljiv ???
Zna li netko?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


quark: ” Znate kako se veli “strpljen spašen”. ” Ah….., moraju biti strpljivi, to su valjda sve strpljivi igraći kao i ovi na FNVC. Oni se strpljavaju još od 22.8.2006 godine. U međuvremenu je bilo jedno 4-5 optimističnih BRA analiza , ali nikako da ta analita opravda svoje ime -odnosno opravdava ga ( ovisno kako ju tko naziva.. ). Zanima me da li postoji hrvatska riječ za nekoga tko je previše strpljljen ili strpljiv ??? Zna li netko?

Meni je TA donijela u 10 dana 20% na Belju. Dovoljo da je i dalje koristim.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

quark:

Znate kako se veli “strpljen spašen”.

Ah….., moraju biti strpljivi, to su valjda sve strpljivi igraći kao i ovi na FNVC.
Oni se strpljavaju još od 22.8.2006 godine.
U međuvremenu je bilo jedno 4-5 optimističnih BRA analiza , ali nikako da ta analita opravda svoje ime -odnosno opravdava ga ( ovisno kako ju tko naziva.. ).
Zanima me da li postoji hrvatska riječ za nekoga tko je previše strpljljen ili strpljiv ???
Zna li netko?

Spašen![smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ostao sam bez riječi…..svaka čast!
Kako ide ona poslovica sa čoravom kokoši…
( šala )[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close