Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A ovo danas sa IGH je bilo pregrozno. Opet nova vijest u krivom trenutku.
No rekoh, to će sve doći na naplatu.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


A ovo danas sa IGH je bilo pregrozno. Opet nova vijest u krivom trenutku. No rekoh, to će sve doći na naplatu.

A tko kaže da je krivi trenutak, možda je danas bio kraj [lol]

14.04.2008.

.


A tko kaže da je krivi trenutak, možda je danas bio kraj [lol]

Većina dionica su već dobile MACD signal za UP. Tako da….[proud]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Evo ja sam si to bio skinuo u word, Ivekova mala škola investiranja

Za sve vas koji mislite da je ivek lud mogu reći da ima jako puno dobrih savjeta u njegovoj maloj školi investiranja [smiley].

You either do it right or you get eliminated!

Bumo vidjeli [pray]

14.04.2008.

Napokon završio mjesečne stvari za firmu, poplaćao među ostalim i drugi stup mirovinskog, valjda ce pomoc [lol]

Laku noc svima i sretno nam sutra [thumbsup]

Azijati otvorili u zelenom.

I love the Smell of Profits in the Morning

evo analize za protekli dan za US

Vaš link

inače ja sam se subscribao na ovaj portal i mislim da svatkom tko misli pratiti amere i njihov utjecaj na nas dobro odvojiti par minuta za pogledati analizu…

Sto reci za sutra vezite pojaseve jer poljecemo e sada dali je bull trap ili nije vrijeme ce pokazati[cool]

SAM PROTIV SVIH


Pere me osjećaj da sutra padamo.

Tenkista, ne mogu vjerovati da ti ovako razmišljaš!

Ovo bi mogao biti znak zaokreta na tržištu….
[rolleyes]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Von Braun: ” Ivek123 mi fali nešto. Možda radi plan udara po asku za sutra [thumbsup] ” Samo polako. Neka raste. Kada se uvjerim onda udjem. Za sada sam jos uvijek skeptik. Sto mogu jace je od mene. [undecid]

Sutra moram u bolnicu pa mi je i sa te strane bolje da sam u cashu. [sad]

Ivek, glavu gore![thumbsup]

p.s. siguran sam da ti ljubo i zoki neće doći u posjetu[wink]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Dobro jel’ netko danas poslao brodove po špinat. Izgleda da je dobro rodio u Australiji. [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close