Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako Bog da do 10 sam nazad. Doduse vjerojatno malo munjen jer idem pod totalnu u 8. Upalio se geler pa cupaju van a ja odbio lezati. Ovdje je zanimljivo tamo bi samo gubio vrijeme. [thumbsup]

Cini mi se da sam “last of the bears” ovdje pa nije red da samo tako nestanem!!! [wink]

Sretno! [thumbsup]

DJI 12,621.01
+178.18
(+1.43%)

I love the Smell of Profits in the Morning

Von Braun:

Sretno ozdravljenje Ivek123. Vrati nam se što prije.
Šta ćemo sada, nema nam više pravih nepatvoranih majstora međeda.

Ako Bog da do 10 sam nazad. Doduse vjerojatno malo munjen jer idem pod totalnu u 8. Upalio se geler pa cupaju van a ja odbio lezati. Ovdje je zanimljivo tamo bi samo gubio vrijeme. [thumbsup]

Cini mi se da sam “last of the bears” ovdje pa nije red da samo tako nestanem!!! [wink]

Jasna stvar… trebaju nama medonje [smiley]

You either do it right or you get eliminated!

djijica je dobra danas [cool].

You either do it right or you get eliminated!

Ako Bog da do 10 sam nazad. Doduse vjerojatno malo munjen jer idem pod totalnu u 8. Upalio se geler pa cupaju van a ja odbio lezati. Ovdje je zanimljivo tamo bi samo gubio vrijeme. [thumbsup]

Cini mi se da sam “last of the bears” ovdje pa nije red da samo tako nestanem!!! [wink]


ako si nervozan zapali jednu , [lol] [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Ironija cijele priče oko recesije i subprime krize u SAD-u je da oni, manje više, ovih dana završavaju u zelenem, i to debelo, dok se Europa istodobno crveni očekujući pad NJSE-a.


BigBoss:
ZERP, blokada sredstava pristupnih fondova, zaostravanje s EU, Kosovo, izbori u Srbiji, inflacija… Ring a bell kolega?

Mislim da je većina ovoga već odrađena jer je sve to krenulo zajedno sa ovom zadnjom korekcijom,
zato nas je i pogodilo ovako jako, nije sve zbog amera.

Želim biti bik, ali sam još uvijek tele.

Ivek sretno sutra,brzo nam se vrati
I super ti je avatar

Ključno je pitanje: tko će dići burzu ? Ko ima novaca ? Zapravo je ključno u cijeloj priči tko se još želi i mora iskrcavati. Sigurno, ako fondovi znaju da će se ekipa iskrcavat, da su se povukli nisko na kupnju, a što bi vi da ste fond manager?

Ivek123,nadam se da nije ništa ozbiljno,drži se i ne daj se pokolebati ovim bikonjama….
Pozdrav iz Skopja!!!

Von Braun:

Sretno ozdravljenje Ivek123. Vrati nam se što prije.
Šta ćemo sada, nema nam više pravih nepatvoranih majstora međeda.

Ako Bog da do 10 sam nazad. Doduse vjerojatno malo munjen jer idem pod totalnu u 8. Upalio se geler pa cupaju van a ja odbio lezati. Ovdje je zanimljivo tamo bi samo gubio vrijeme. [thumbsup]

Cini mi se da sam “last of the bears” ovdje pa nije red da samo tako nestanem!!! [wink]

Ajde, Ivek, sretno, i vrati se što prije! [thumbsup]

Jedan dan zeleno i svi odmah s@rete po iveku.

Bilo bi vam bolje da 5 puta pročitate što je čovjek ovdje napisao. Još mi je u glavi onaj njegov post gdje objašnjava kako je kupovao davnih godina na našoj burzi.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close