Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jomiii:

evo moga vidjenja crobexa sutra 2.2%

I to je malo kume malo je[wink]


to je jako puno , i previse zasto navlaciti ljude da kupuju nesto od nekoga , da nam prodaje nase i smije se kao je dobro zaradio i u korekciji i ide kuci pjevajuci .
uglavnom j ejasno ko di i sta prodaje . nedajte im ljudi jer prodace oni i to jeftinije sljedeci tjedan .
sutra je petak , neki oce da poprave prosjeke da im vikend izgleda ljepse .
nema razloga niti rastu niti padu ako gledate amere . [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne

znate tolko ste me zarazili s ovim bear marketom da sam odlucio sad preuzeti stafetu
zaista ne znam sto je tolko dobro danas da nam sutra slijedi uspon gore
mislim da stanje jos nije stabilno i ne bi trebalo grlom u jagode[cry]

Postanite Eu-robovi

ivek123:

Von Braun:

Ivek123 mi fali nešto. Možda radi plan udara po asku za sutra [thumbsup]

Samo polako. Neka raste. Kada se uvjerim onda udjem. Za sada sam jos uvijek skeptik. Sto mogu jace je od mene. [undecid]

Sutra moram u bolnicu pa mi je i sa te strane bolje da sam u cashu. [sad]

da te ne povuce zelenilo i uletis u bull trap[wink] ,heh zafrknuta ova burza.Ja sam bar miran 99,72% sam u dionicama pa kak bude[huh]

Bolji sam od vas za 0,28 %, baš mi je zao onih koji su rasprodavali pošto poto u panici, al kaj ceš, zbog takvih se dobro zarađuje..[proud]



A zašto je Crobex pao 15 posto ………. Zbog USA ili zbog neke krize u RH????
Odgovor zbog USA i napravio umjetnu krizu, umjesto da je kriza bila samo u SAD-u a ne u RH

Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


GERONIMO: ” jomiii: ” evo moga vidjenja crobexa sutra 2.2% ” I to je malo kume malo je[wink] ” to je jako puno , i previse zasto navlaciti ljude da kupuju nesto od nekoga , da nam prodaje nase i smije se kao je dobro zaradio i u korekciji i ide kuci pjevajuci . uglavnom j ejasno ko di i sta prodaje . nedajte im ljudi jer prodace oni i to jeftinije sljedeci tjedan . sutra je petak , neki oce da poprave prosjeke da im vikend izgleda ljepse . nema razloga niti rastu niti padu ako gledate amere . [thumbsup]

A uvaženi kolega je još na kupnji? Čeka kamikaze?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

moderatori da malo revidirate odluku za modeliranje modernog moderatora
tenkista

korisnik od: 26.03.2007.
lokacija:
broj poruka: 2947
blokirate kolegu a skoro će prebacit 3k postova, nije transparentno.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

ova noć će biti nesana, vidim već…..
[smiley]

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

Scio me nihil scire

al ga deru…….

http://finance.yahoo.com/

Scio me nihil scire

Nevera:

A zašto je Crobex pao 15 posto ………. Zbog USA ili zbog neke krize u RH????
Odgovor zbog USA i napravio umjetnu krizu, umjesto da je kriza bila samo u SAD-u a ne u RH

Pozdrav


slazem se ,isto kao i mnogi da je uvezena korekcija i kriza .
prate se svi moguci svjetski indxi , sva sreca sta neznamo za vrijednost inexa u nekoj drugoj galaksiji jer bi i to utjecalo na nas.
ali cinjenica je da se uvezeni kapital sada povlaci i nama trpa dionice po cjeni kojoe su im prihvatljive ,
di su nasi fondovi , zasto ne dokupljuju ?
koliki j epromet zadnjih dana?
promet uglavnom od trejadanja , prodaj ovo kupi ono .
ajojjj , [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Nevera:

A zašto je Crobex pao 15 posto ………. Zbog USA ili zbog neke krize u RH????
Odgovor zbog USA i napravio umjetnu krizu, umjesto da je kriza bila samo u SAD-u a ne u RH

Pozdrav

ZERP, blokada sredstava pristupnih fondova, zaostravanje s EU, Kosovo, izbori u Srbiji, inflacija… Ring a bell kolega?


Sretno ozdravljenje Ivek123. Vrati nam se što prije.
Šta ćemo sada, nema nam više pravih nepatvoranih majstora međeda.

Ako Bog da do 10 sam nazad. Doduse vjerojatno malo munjen jer idem pod totalnu u 8. Upalio se geler pa cupaju van a ja odbio lezati. Ovdje je zanimljivo tamo bi samo gubio vrijeme. [thumbsup]

Cini mi se da sam “last of the bears” ovdje pa nije red da samo tako nestanem!!! [wink]

skype - ivek1234

@Alien,

ZERP, blokada sredstava pristupnih fondova, zaostravanje s EU, Kosovo, izbori u Srbiji, inflacija… Ring a bell kolega?

upravo tako, nikakva Amerika nema neke direktne veze sa nama

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

New Report

Close