Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sutra ocekujem rast cijelog tržišta, pogotovo dviju brodara i jednog energetika, a crobex bar 1% u plusu..[proud]

he,he kume čudan smo mi narod od berze, ne bi me ni pad iznenadio…[lol] [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

evo moga vidjenja crobexa sutra 2.2%

2,4%


Sutra ocekujem rast cijelog tržišta, pogotovo dviju brodara i jednog energetika, a crobex bar 1% u plusu..[proud]

Malo je kume malo je[wink]

SAM PROTIV SVIH


evo moga vidjenja crobexa sutra 2.2%

I to je malo kume malo je[wink]

SAM PROTIV SVIH

belupo preuzeo farmavitu koja je lani ostvarila 120M dobiti[thumbsup] ,kad ce IPO[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Pere me osjećaj da sutra padamo.


optimist: ” Sutra ocekujem rast cijelog tržišta, pogotovo dviju brodara i jednog energetika, a crobex bar 1% u plusu..[proud] ” he,he kume čudan smo mi narod od berze, ne bi me ni pad iznenadio…[lol] [lol]

Ajde pošto kolege trljaju jedno te isto, ja ću reći da su se fondovi iskrcavali u pon, ut, i danas, a u srijedu su
pustili gore. MIslim da će nas sutra ponovo pustiti gore. Uz sve dobre vijesti.
Vidim da kad se Europa i USA zazelenila muški, da neki traže još razloga za korekciju, spominjući sve manje
zemlje i regije o kojima kao “ovisimo”, da bi na kraju ovisili o burzi na Sejšelima ili Trinidadu.

Ja bih rekao, ošla baba sa kolačima.
Ivek123 mi fali nešto. Možda radi plan udara po asku za sutra [thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

jomiii:

evo moga vidjenja crobexa sutra 2.2%

I to je malo kume malo je[wink]

ok,jesmo li svi zadovoljni onda sa 3%?
[lol] [lol] [lol] [lol]


Ivek123 mi fali nešto. Možda radi plan udara po asku za sutra [thumbsup]

Samo polako. Neka raste. Kada se uvjerim onda udjem. Za sada sam jos uvijek skeptik. Sto mogu jace je od mene. [undecid]

Sutra moram u bolnicu pa mi je i sa te strane bolje da sam u cashu. [sad]

skype - ivek1234

Von Braun:

Ivek123 mi fali nešto. Možda radi plan udara po asku za sutra [thumbsup]

Samo polako. Neka raste. Kada se uvjerim onda udjem. Za sada sam jos uvijek skeptik. Sto mogu jace je od mene. [undecid]

Sutra moram u bolnicu pa mi je i sa te strane bolje da sam u cashu. [sad]

da te ne povuce zelenilo i uletis u bull trap[wink] ,heh zafrknuta ova burza.Ja sam bar miran 99,72% sam u dionicama pa kak bude[huh]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Von Braun: ” Ivek123 mi fali nešto. Možda radi plan udara po asku za sutra [thumbsup] ” Samo polako. Neka raste. Kada se uvjerim onda udjem. Za sada sam jos uvijek skeptik. Sto mogu jace je od mene. [undecid] Sutra moram u bolnicu pa mi je i sa te strane bolje da sam u cashu. [sad]

Sretno ozdravljenje Ivek123. Vrati nam se što prije.
Šta ćemo sada, nema nam više pravih nepatvoranih majstora međeda.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close