Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Brodari vani ko blesavi rastu…
Sutra moramo krenuti sa brodarima na stare razine (ATPL an 3000) i JDPL na 700.

mozda povuku i ostale,sjecam se jos clanka mislim na bussines-u kak su brodari povukli cijelo trziste u minus[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Ono ćemu se ja nadam je pobjeda Tadića na izborima, po onome što sam čuo to bi generiralo izrazito jak rast Belexa, što bi oporavilo naše fondove i dalo im prostora za disanje. Nećemo se mi usrećit od Amera.


Brodari vani ko blesavi rastu… Sutra moramo krenuti sa brodarima na stare razine (ATPL an 3000) i JDPL na 700.

svaka ti čast, optimizam kao u tenkiste. otvaranje bi moglo bit dobro ali nakon gableca
[thumbsup][undecid]

Cookie Monster

uf previse dobrih vijesti da nebi sutra rasli,US zelen,BDI raste kao i brodari,pa sad druk sa ATGR na dnevniku sa ljekarnama,mada se to zna odavno al lijepo je cut[smiley] .Jel ima jos koja dobra danas i pozitivna[thumbsup] .I jos bih dodao da danas nije bilo ni spomena na dnevniku o padu u US jucer,da i crobex dalje pada….zanimljivo[rolleyes]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


uf previse dobrih vijesti da nebi sutra rasli,US zelen,BDI raste kao i brodari,pa sad druk sa ATGR na dnevniku sa ljekarnama,mada se to zna odavno al lijepo je cut[smiley] .Jel ima jos koja dobra danas i pozitivna[thumbsup] .I jos bih dodao da danas nije bilo ni spomena na dnevniku o padu u US jucer,da i crobex dalje pada….zanimljivo[rolleyes]

Ima još dobrih vijesti… Tadić navodno vodi u Srbiji. [smiley]

You either do it right or you get eliminated!

Nevjerovatno koja arogancija kod slovenaca[angry] http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=84316000-588f-48b5-99e6-02b53c0f93e5
Sta bi tema trebala biti “Ozonski omotac,globalčno zatopljenje ili mozda manjak hrvatskih gostiju na njihovim skijalistima”[angry]

Nek Tadic pobjedi,ode kapital u Srbiju a mi…………………………………….Sve je to dvosjekli mac………………

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

kapital ce svakako otici u Srbiju pobijedio Nikolic ili Tadic

Ima vijesti ima, još kad ovo Toda kupi….[pray][pray][pray][pray][pray][pray]

Migros postao 236. najveći svjetski trgovac

http://www.svijetkapitala.com/Regija/Gospodarstvo/Migros-postao-236.-najveci-svjetski-trgovac.html

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


kapital ce svakako otici u Srbiju pobijedio Nikolic ili Tadic

Malo pomalo će seliti to sigurno…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Sutra ocekujem rast cijelog tržišta, pogotovo dviju brodara i jednog energetika, a crobex bar 1% u plusu..[proud]


Nevjerovatno koja arogancija kod slovenaca[angry] http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=84316000-588f-48b5-99e6-02b53c0f93e5
Sta bi tema trebala biti “Ozonski omotac,globalčno zatopljenje ili mozda manjak hrvatskih gostiju na njihovim skijalistima”[angry]

ništa mi neće ovi dan pokvarit ..vap šuvari ……..,nikakvi crnjaci ni ružne stvariii……..[smiley][smiley][rolleyes]JDPL[thumbsup]

New Report

Close