Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ljudi, vi meni ništa ne vjerujete,a ja sipam informacije iz prve ruke…..pa dobro, malo je falilo za pozitivu!
Čije su ZABA, CROS I ostali u portfeljima………pitam Vas ja???!!! Pa, onda , kaj se djeca s njima igraju, ili
ozbiljni igrači…?!

Ruku na srce, zamalo si pogodio…..

skype - ivek1234


zmrklic: ” Mislim plavi da je 40k jak support ” Ali bilo bi dobro da padne još ispod , što više padne to će se bolje i brže raščistiit. Nisu mi jasni jedino ovi mali koji prodaju po 1-3 komada, mogli su prodavati po 60 000, pa nisu , a sad prodaju po 42 000. Vjerojatno i oni imaju svoju računicu. A da se nešto u međuvremenu promijenilo je, ali nabolje. Ako ne računamo kao lošu stranu ovu korekciju naravno. Ali sve ono što zbog korekcije padne , vrati se brzo na svoje nekadašnje razine, u većini slučajeva.[smiley]

Nek jos malo tu stoji.
Da rijesim jos malo od ovog telekoma pa da uzmem zadnji komad.
Bit ce lijepe zarade na INGRI, jako lijepe..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Samo kazem da index može dati iskrivljenu sliku, INA ADRS ZABA CROS imaju jako veliki ponder u indexu,
tako da je ispalo da smo pali samo 0,3

Koliko ja znam, CROS nije u Crobexu.

No respect


Koliko ja znam, CROS nije u Crobexu.

Je, redovna.


SLK:

Koliko ja znam, CROS nije u Crobexu.

Je, redovna.

Istina, FIMA griješi. Imaju 31 umjesto 32 u Crobexu, taman fali CROS.

http://www2.fima.com/pdf/fondovi/200801/20080131_dionice_report.pdf

No respect

to oni namjerno [cool]

nema mi druge nego se zae..ti

Vani je uočljiv (barem kratkotrajan) preokret trenda, London je u lijepom plusu a frankfurt je iz -2% došao na nulu…a tako je i na većini europskih burzi…USA se iz minusa u plus okrenula i to 0,7%. Inače evo malo analiza za US tržište čovjek prilično objektivno govori… pogotovo korisno za kratkoročno ulaganje (mada se to kod nas zbog vlikih provizija brokera ne isplati ako kod njih).. Vaš link


Opet nas Evropa i Amerika potjerali u crveno a kad mi zatvorimo preokrenut će u zeleno. Po ko zna koji put viđeno. I onda će doći kod nas i kupovati jeftino dionice.[undecid]

Opet moram sam sebe citirati. Evo, Evropa u vrlo blagom minusu a USA zelena.


Vani je uočljiv (barem kratkotrajan) preokret trenda, London je u lijepom plusu a frankfurt je iz -2% došao na nulu…a tako je i na većini europskih burzi…USA se iz minusa u plus okrenula i to 0,7%. Inače evo malo analiza za US tržište čovjek prilično objektivno govori… pogotovo korisno za kratkoročno ulaganje (mada se to kod nas zbog vlikih provizija brokera ne isplati ako kod njih).. Vaš link

je….lijepo to izgleda iako su danas otvorili s minusom… sada nakon povoljnih vijesti opet su s indeksima iznad 0,50…… ako završe pozitivno, toplo se nadam dobrome trendu u petak i sljedeći tjedan…. dosta je bilo šišanja.
Vidim šibaju i brodari. Za sada povoljan vjetar.

Scio me nihil scire

Ameri euforični, sutra će se to možda prenijeti laganini na Europu pa mogli i mi u zeleno [thumbsup].

You either do it right or you get eliminated!

Savage:

Vani je uočljiv (barem kratkotrajan) preokret trenda, London je u lijepom plusu a frankfurt je iz -2% došao na nulu…a tako je i na većini europskih burzi…USA se iz minusa u plus okrenula i to 0,7%. Inače evo malo analiza za US tržište čovjek prilično objektivno govori… pogotovo korisno za kratkoročno ulaganje (mada se to kod nas zbog vlikih provizija brokera ne isplati ako kod njih).. Vaš link

je….lijepo to izgleda iako su danas otvorili s minusom… sada nakon povoljnih vijesti opet su s indeksima iznad 0,50…… ako završe pozitivno, toplo se nadam dobrome trendu u petak i sljedeći tjedan…. dosta je bilo šišanja.
Vidim šibaju i brodari. Za sada povoljan vjetar.

da moji brodovi su rasirili sirom jedra i danas ih je napunio lagani maestral a kak ce biti sutra[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Brodari vani ko blesavi rastu…
Sutra moramo krenuti sa brodarima na stare razine (ATPL an 3000) i JDPL na 700.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close