Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zanimljivo je da u cijeloj Europi, Bliskom istoku i Africi jedino se zelene Srbi ( i to debelo u plusu), Bugari (2,88% u plusu), te Namibija, Kenija i Saudijska Arabija (nama jako “bitno”). Dakle danas smo bolji od Europe (manji pad), a s obzirom da Srbi i Bugari jedini rastu očito je da ako Albanci s Kosova osnuju burzu, brzo na nju u kupovinu jer će i ona porasti. Što se više bliži frka (možda i koja puška zapuca) tamo treba ulagati. To je očito po današnjem danu. Sutra prodajem sve što imam i ulažem u Srbiju, Crnu goru, Makedoniju, Bugarsku, i ako ikako može na Kosovo.

mislis na Republiku Kosovo

Postanite Eu-robovi

Brodari u US opet u zelenom….[thumbsup]


Zanimljivo je da u cijeloj Europi, Bliskom istoku i Africi jedino se zelene Srbi ( i to debelo u plusu), Bugari (2,88% u plusu), te Namibija, Kenija i Saudijska Arabija (nama jako “bitno”). Dakle danas smo bolji od Europe (manji pad), a s obzirom da Srbi i Bugari jedini rastu očito je da ako Albanci s Kosova osnuju burzu, brzo na nju u kupovinu jer će i ona porasti. Što se više bliži frka (možda i koja puška zapuca) tamo treba ulagati. To je očito po današnjem danu. Sutra prodajem sve što imam i ulažem u Srbiju, Crnu goru, Makedoniju, Bugarsku, i ako ikako može na Kosovo.

Ja sam mislio da vi kolega više volite zapad, a ne istok?

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!

Ma naravno na Republiku Kosovo. Kada se otvori burza ja prvi stižem. I uložit ću najviše u turističke kapacitete (ako ih imaju). Nema greške, poznato je da turisti najviše vole ratna područja.


rijeka: ” Zanimljivo je da u cijeloj Europi, Bliskom istoku i Africi jedino se zelene Srbi ( i to debelo u plusu), Bugari (2,88% u plusu), te Namibija, Kenija i Saudijska Arabija (nama jako “bitno”). Dakle danas smo bolji od Europe (manji pad), a s obzirom da Srbi i Bugari jedini rastu očito je da ako Albanci s Kosova osnuju burzu, brzo na nju u kupovinu jer će i ona porasti. Što se više bliži frka (možda i koja puška zapuca) tamo treba ulagati. To je očito po današnjem danu. Sutra prodajem sve što imam i ulažem u Srbiju, Crnu goru, Makedoniju, Bugarsku, i ako ikako može na Kosovo.

” Ja sam mislio da vi kolega više volite zapad, a ne istok?

Naravno, ali na zapadu (a i kod nas) se normalnim putem ne može zaraditi. Jedno je teorija a praksa danas i ovih dana kaže: što je veće s…e na nekom području burza raste. Van svake pameti, ali to su činjenice.

Oni smatraju da će uslučaju pobjede Tadića burza jako up, pa se kockaju

sto mislite , kada ce porasti ht?
cini se da ce biti neka dividenda…[thumbsup]

Potpuno isto kao prije naših izbora, prvo down, onda up dan -dva prije izbora, al onda …… čekaj rezultate

kako kaže jedna moja bivša profa… živce u kanticu i na pecanje!……….NA ZAPADU………..

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!

Ljudi, vi meni ništa ne vjerujete,a ja sipam informacije iz prve ruke…..pa dobro, malo je falilo za pozitivu!
Čije su ZABA, CROS I ostali u portfeljima………pitam Vas ja???!!! Pa, onda , kaj se djeca s njima igraju, ili
ozbiljni igrači…?!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ljudi, vi meni ništa ne vjerujete,a ja sipam informacije iz prve ruke…..pa dobro, malo je falilo za pozitivu!
Čije su ZABA, CROS I ostali u portfeljima………pitam Vas ja???!!! Pa, onda , kaj se djeca s njima igraju, ili
ozbiljni igrači…?!

[lol] [lol] [lol] Javio sam doktoru,nista ne brinite.Poslovni placa terapiju.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close