Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim plavi da je 40k jak support

Kaj se vi ljudi , ne znate niti zahebavati ? Pa kaj je došlo svima ? ?? Dajte, malo se otkačite, pa rekla sam
Vam da će fondovi popraviti stvar. Neće danas ? Ne moraju…….. bit će sutra ili za jedan tjedan, pa kaj
ste svi tak mrzovoljni ? još nismo platili MASTER CARD, VISA mi dolazi prvog na naplatu, leasing za auto
već je došao, pa onda kaj ste svi živčani…. stižu ljepši dani, maškare, Valentinovo, izleti za Uskrs..
ajde malo vedrine!!!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ECB neće smanjivat kamate!

evo na cnbcu rečeno, nije 100% službeno!


Mislim plavi da je 40k jak support

Ali bilo bi dobro da padne još ispod , što više padne to će se bolje i brže raščistiit.
Nisu mi jasni jedino ovi mali koji prodaju po 1-3 komada, mogli su prodavati po 60 000, pa nisu , a sad prodaju po 42 000. Vjerojatno i oni imaju svoju računicu. A da se nešto u međuvremenu promijenilo je, ali nabolje. Ako ne računamo kao lošu stranu ovu korekciju naravno. Ali sve ono što zbog korekcije padne , vrati se brzo na svoje nekadašnje razine, u većini slučajeva.[smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Kaj se vi ljudi , ne znate niti zahebavati ? Pa kaj je došlo svima ? ?? Dajte, malo se otkačite, pa rekla sam
Vam da će fondovi popraviti stvar. Neće danas ? Ne moraju…….. bit će sutra ili za jedan tjedan, pa kaj
ste svi tak mrzovoljni ? još nismo platili MASTER CARD, VISA mi dolazi prvog na naplatu, leasing za auto
već je došao, pa onda kaj ste svi živčani…. stižu ljepši dani, maškare, Valentinovo, izleti za Uskrs..
ajde malo vedrine!!!!!

vidiš da smo svi u depri…[undecid][embarass][angry] [sad][sealed][cry][pray]

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

na jdpl šuplja prodaja, daj stavite nešto, možda bi ljudi kupovali
hvala


zmrklic: ” Mislim plavi da je 40k jak support ” Ali bilo bi dobro da padne još ispod , što više padne to će se bolje i brže raščistiit. Nisu mi jasni jedino ovi mali koji prodaju po 1-3 komada, mogli su prodavati po 60 000, pa nisu , a sad prodaju po 42 000. Vjerojatno i oni imaju svoju računicu. A da se nešto u međuvremenu promijenilo je, ali nabolje. Ako ne računamo kao lošu stranu ovu korekciju naravno. Ali sve ono što zbog korekcije padne , vrati se brzo na svoje nekadašnje razine, u većini slučajeva.[smiley]

To je istina, što su veliki nalozi niže, lakše se pokupi, ali ne vjerujem da žele prodat ispod 40k,


DA sam ja na mjesto kupaca skroz bih se maknuo sa ovih razina, mora prodati, pa će prodati pošto poto.

Ma to je taktika za cijelu burzu!!!! Zarobiti ih pa nek prodaju po nominali ako stoka hoce novce nositi van!!!!! [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

skype - ivek1234

A nije nemoguče i na INGR da švedi prodaju i po 3, 5 dionica kad se skupi malo bid.

atpl- kupnja prodaj molim hitno!!!![yawn]

ivek123
korisnik od: 07.02.2007.
lokacija:
broj poruka: 2585

plavi:
” DA sam ja na mjesto kupaca skroz bih se maknuo sa ovih razina, mora prodati, pa će prodati pošto poto.

Ma to je taktika za cijelu burzu!!!! Zarobiti ih pa nek prodaju po nominali ako stoka hoce novce nositi van!!!!!

Pa jel to sudnji dan dolazi ili više nitko nema pameti ?[rolleyes][rolleyes][embarass][pray][sealed]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Opet nas Evropa i Amerika potjerali u crveno a kad mi zatvorimo preokrenut će u zeleno. Po ko zna koji put viđeno. I onda će doći kod nas i kupovati jeftino dionice.[undecid]

New Report

Close