Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kada se vidi prodaja dionica skoro svih i količine da se zaključiti da velika većina malih (među koijma sam i ja) isisava pomalo novce da bi pokrila kredite. Na masu dionica prodaja jedne dvije tri dionice, i na taj način spušta se cijena donica na vrlo, vrlo malim količinama i jasno je da dok to traje tržište neće uz sve ostalo ići gore nekom većom brzinom. Korak, dva naprijed pa nazad i tako će to još dugo trajati. [lol]

Ne prodaju “mali” dionice kojima ruše cijenu. Mali su ovdje minorni. Veliki prodaju.

TOČNO U 15.30 započet će dizanje Crobexa, jer tako želi netko veliki , a zove se ………… [wink]

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Budimo realni. prodaju i veliki i mali. Neznam tko više. A isto tako i kupuju.

ja radim ima 5 god tako i dobro mi ide . OTKAKO burza postoji uvjek neko pjeva a drugi tuguju pa i sada i u buduce

možeš ti tako raditi…nemam ništa protiv…i ja sam za to…ali zašto onda i druge pozivaš na to??? ja bih npr. šutio o tome…

u najmanju ruku praviš sebi opasnost da se ne stigneš istrpati…ako te svi poslušamo i pokušamo isto…

…sad kad znam tvoj plan…ja ću se istrpati na 19%
[smiley][bye]

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

sad bi mogla tarapana ako je sudit po BDI
mislim na brodare poglavito atpl[pray]


TOČNO U 15.30 započet će dizanje Crobexa, jer tako želi netko veliki , a zove se ………… [wink]
[/quote
[lol] [lol] [lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.



TOČNO U 15.30 započet će dizanje Crobexa, jer tako želi netko veliki , a zove se ………… [wink]
[/quote
[lol] [lol] [lol]

— 1,45 , dobro krenulo , nesto velikima bas neide ,

najvrednije stvari u životu su besplatne


TOČNO U 15.30 započet će dizanje Crobexa, jer tako želi netko veliki , a zove se ………… [wink]

E alaj ga dizeeee……

skype - ivek1234


jomiii: ” ja radim ima 5 god tako i dobro mi ide . OTKAKO burza postoji uvjek neko pjeva a drugi tuguju pa i sada i u buduce ” možeš ti tako raditi…nemam ništa protiv…i ja sam za to…ali zašto onda i druge pozivaš na to??? ja bih npr. šutio o tome… u najmanju ruku praviš sebi opasnost da se ne stigneš istrpati…ako te svi poslušamo i pokušamo isto… …sad kad znam tvoj plan…ja ću se istrpati na 19% [smiley][bye]
[/quot svi bi zelili sad to a kad dodje malo ce ih izac


TOČNO U 15.30 započet će dizanje Crobexa, jer tako želi netko veliki , a zove se ………… [wink]

zna li netko koji je njegov razlog za ovakve ispade???

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

miami:

TOČNO U 15.30 započet će dizanje Crobexa, jer tako želi netko veliki , a zove se ………… [wink]

E alaj ga dizeeee……


sigurno je nestasica viagre , , mozda bi pomogla da se digne

najvrednije stvari u životu su besplatne

Uostalom, kada malo bolje razmislim nije ovo niti loša taktika na Ingri, prodavatelj očito ima toga još za iskrcati pa zašto ne bi napravili sačekušu što niže to bolje, tko ga j…

Ajd, ak bude sreće i slijedeći tjedan dobim neku lovu, bilo bi zgodno kupovati po 35 000 Ingru.
DA sam ja na mjesto kupaca skroz bih se maknuo sa ovih razina, mora prodati, pa će prodati pošto poto.
A ne može imati niti beskonačno puno količina za prodati još, pa nije čak niti u top 10.
Vjerojatno još Švedi prodaju.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close