Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovaj na prodaji thnk me stvarno živcira… ima čudaka…..

Scio me nihil scire

ne pratim baš previše danas, ali solidno se držimo u plićaku…. sa ovih – 0,1….
Sutra smo definitivno pametnji.

Scio me nihil scire


Ajmo u sto marki da će ATPL do kraja dana biti broj 1 po prometu?[lol]

treba se potruditi premašiti BLSC, što je moguće, naravno, samo cca 2 milijuna


kad trziste podje UP ice max 20% do 30% i ko sad udje tad se treba istres i gledat evropsko prvenstvo pa poslje toga opet u soping jer ocekivam dobru jesen to je moje misljenje i to cu ja uradit naravno ako krene UP

Sa 20% ćemo tek doći na 0. A onda tek slijedi rast. Teško je prognozirati da će biti kak ti veliš. Ja mislim da će rasti skroz do 9. mjeseca a onda stagnacija.


kad trziste podje UP ice max 20% do 30% i ko sad udje tad se treba istres i gledat evropsko prvenstvo pa poslje toga opet u soping jer ocekivam dobru jesen to je moje misljenje i to cu ja uradit naravno ako krene UP

To sve jako ovisi u kojim si dionicama, ovako izjava zvuči bez veze, ipak treba gledat svaku dionicu posebno.


jomiii: ” kad trziste podje UP ice max 20% do 30% i ko sad udje tad se treba istres i gledat evropsko prvenstvo pa poslje toga opet u soping jer ocekivam dobru jesen to je moje misljenje i to cu ja uradit naravno ako krene UP ” To sve jako ovisi u kojim si dionicama, ovako izjava zvuči bez veze, ipak treba gledat svaku dionicu posebno. zivi bili pa vidili


misko: ” Ajmo u sto marki da će ATPL do kraja dana biti broj 1 po prometu?[lol] ” treba se potruditi premašiti BLSC, što je moguće, naravno, samo cca 2 milijuna

kojih marki???? poštanskih???? za evropu ili ameriku????
zašto misliš da će se ponoviti jučeraašnji dan???


ovaj na prodaji thnk me stvarno živcira… ima čudaka…..

Ma, to ti je onaj Popović. direktor marketinga, navodno otišao u mirovinu, kako je došao do njih ovo mu je enormna zarada, a šta ćeš -“građevinac”

mogu li nam svi koji tvrde da će rasti ovoliko ili onoliko postotaka pa da će onda padati i to u tim vremenskim razmacima o kojim pišete malo obrazložit te svoje pretpostavke????
na temelju čga donosite takve zaključke???

ja mislim da će sad sve našto ja imam narast 100 % i onda ću ja to sve lijepo prodat, a u 15 45 će sve pati za 150% i onda ću ja to sve ponovo kupit.[pray]


kad trziste podje UP ice max 20% do 30% i ko sad udje tad se treba istres i gledat evropsko prvenstvo pa poslje toga opet u soping jer ocekivam dobru jesen to je moje misljenje i to cu ja uradit naravno ako krene UP

…sad kad si nam odao tajnu tvoga uspjeha…i kad sad svi krenemo “UP” zajedno s tobom…otkrij nam još jednu…
…kome ćemo se svi skupa istrpati po 20-30% većim cijenama…?
…možda onima koji ne gledaju evropsko prvenstvo…???[smiley][smiley]

…mudar si ti…znaš…drugi neka dižu…a ti ćeš se istrpat…
…zbog takvih i jesmo u blatu…
…primi se ti lagano naloga…pa kupuj malo na prodaji i na taj način daj prilog tom svom “UP-u”
…najlakše je pobrati ono što netko drugi sadi…[smiley][smiley]

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

kada se vidi prodaja dionica skoro svih i količine da se zaključiti da velika većina malih (među koijma sam i ja) isisava pomalo novce da bi pokrila kredite. Na masu dionica prodaja jedne dvije tri dionice, i na taj način spušta se cijena donica na vrlo, vrlo malim količinama i jasno je da dok to traje tržište neće uz sve ostalo ići gore nekom većom brzinom. Korak, dva naprijed pa nazad i tako će to još dugo trajati. [lol]

dan je pametniji od noći


jomiii: ” kad trziste podje UP ice max 20% do 30% i ko sad udje tad se treba istres i gledat evropsko prvenstvo pa poslje toga opet u soping jer ocekivam dobru jesen to je moje misljenje i to cu ja uradit naravno ako krene UP ” …sad kad si nam odao tajnu tvoga uspjeha…i kad sad svi krenemo “UP” zajedno s tobom…otkrij nam još jednu… …kome ćemo se svi skupa istrpati po 20-30% većim cijenama…? …možda onima koji ne gledaju evropsko prvenstvo…???[smiley][smiley] …mudar si ti…znaš…drugi neka dižu…a ti ćeš se istrpat… …zbog takvih i jesmo u blatu… …primi se ti lagano naloga…pa kupuj malo na prodaji i na taj način daj prilog tom svom “UP-u” …najlakše je pobrati ono što netko drugi sadi…[smiley][smiley]

ja radim ima 5 god tako i dobro mi ide . OTKAKO burza postoji uvjek neko pjeva a drugi tuguju pa i sada i u buduce

New Report

Close