Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


HANG IN THERE!!!—-dlkvd [cool]

ruše li ga, ruše

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Pitanje je li ovaj prodavatelj na Viru završio sa prodajom? Sada baš i nema velike kupnje, ako izgubi strpljenje eto nas opet dva koraka nazad [undecid]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Padamo danas polako ali sigurno.

Evo ga, netko “mali” kupio 500 ili preko 500 kom DLKV po asku![thumbsup]

Nekako mi Evropa odposlije kako mi je došla stujra izgleda bolje. Bila je trica i 3 dvice, sad su još samo 2 dvice![thumbsup]

rijeka
korisnik od: 10.02.2006.
lokacija:
broj poruka: 147

Padamo danas polako ali sigurno.

Za svaki dan postoji objašnjenje zašto i dalje padamo ali niko nema objašnjenje za barem jedan dan značajnijeg rasta.[bye][bye][bye][bye][bye][bye][sealed]

super24:

ja se bas ne razmem al danas mi smrdi da bi moglo polako prema gore..

no u biti sam htio pitat iveka kaj misli na soluciju da nasi jednostavno ne daju stranima da izadju.. stave kupnju suplje i nisko pa nek izadju ak mogu..[smiley]

Na temelju cega zakljucujes da bi mogli polagano gore? Jedino pomoci Janezima i ekipi da iznesu sto vise para van.

Sto se drugog dijela posta tice – o cemu smo RealBear i ja trubili pa ste nas ispljuvali.

…dakle ispada da Janeze ne možemo nikako zeznuti…jer, ako su mjesecima bili kod nas…nije im problem još malo čekati da ih pozobamo po njima prihvatljivoj cijeni…

…nije mi samo jasno od kud ih je toliko???
…zar ih ne bismo trebali moči pojest za doručak???[smiley]

…a kada bi ih išli zeznut…pa se stavit na prodaju ispod njih…možda bi oni nas pozobali pa ipak odlučili ostat…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


rijeka korisnik od: 10.02.2006. lokacija: broj poruka: 147 Padamo danas polako ali sigurno. Za svaki dan postoji objašnjenje zašto i dalje padamo ali niko nema objašnjenje za barem jedan dan značajnijeg rasta.[bye][bye][bye][bye][bye][bye][sealed]

Ali kada nema toga dana sa značanijim rastom. Bit će ali ne tako skoro.

Ajmo u sto marki da će ATPL do kraja dana biti broj 1 po prometu?[lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

je li tko primjetio pretovar na ERNT-R-A prije sat vremena…

…ima li tko kakvu pametnu o tome…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

misko:

Ajmo u sto marki da će ATPL do kraja dana biti broj 1 po prometu?

Jel konvertibilnih?

kad trziste podje UP ice max 20% do 30% i ko sad udje tad se treba istres i gledat evropsko prvenstvo pa poslje toga opet u soping jer ocekivam dobru jesen to je moje misljenje i to cu ja uradit naravno ako krene UP

New Report

Close