Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ante ide u kontrolu!!![smiley2][smiley2][smiley2]

Izgleda da je prekid nekog voda T-Coma u Zagrebu. Svi ostali rade normalno.[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Onda to može potrajati??’

Ima li kraja ovim Antinim diverzijama. Prvo Rovinj, pa kobasice i zelje, pa Marinac, pa stopiranje trgovine, pa prijava Čoviću, pa rezanje kablova burzi. A sve kao slučajno. Pa dokle, majku mu zahebanu? Sramota i bruka. Jel on misli tako sve do dolaska Ine na burzu?
Pshaw

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

sve vise sumnjam da je i onaj hacker koji je uso na VSE placenik od Antimona

“Please, God, Just One More Bubble.”

Nego da se mi vratimo na Brku dok čekamo na ZSE… Vjerojatno ste čitali, dobit će kaznu do 200.000 kuna zbog korištenja opcije za kupnju. A s tim potezom je zaradio bar 3 milijuna kuna!! Ha?? Koja kazna!! Sigurno ga je infarkt lupio kad je čuo da će ga odrapiti za dvjesto tisuuuuuuuućaaa kuna!!!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Ništa čudno, velika je lova u pitanju, nervoza je očita, sad je pitanje kako da uzmu što više, pardon otmu što više a da to ne ispadne očigledno. Kako zagrabiti od nečega a zna se koliko kome ide.
Kao i s dionicama. Ima ih samo 100%, vlasnici su poznati, i kako sad uzeti a da ostane i dalje 100%.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Ima li kraja ovim Antinim diverzijama. Prvo Rovinj, pa kobasice i zelje, pa Marinac, pa stopiranje trgovine, pa prijava Čoviću, pa rezanje kablova burzi. A sve kao slučajno. Pa dokle, majku mu zahebanu? Sramota i bruka. Jel on misli tako sve do dolaska Ine na burzu? Pshaw

Pa već sam rekao,netko želi veliki pad do srijede pa u šoping sa lovom od Plive i upisati si simpatičnu dobit do Nove Godine. zar niste vidjeli da je sada trend ići na mjesec, pa to treba platiti [smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Nego da se mi vratimo na Brku dok čekamo na ZSE… Vjerojatno ste čitali, dobit će kaznu do 200.000 kuna zbog korištenja opcije za kupnju. A s tim potezom je zaradio bar 3 milijuna kuna!! Ha?? Koja kazna!! Sigurno ga je infarkt lupio kad je čuo da će ga odrapiti za dvjesto tisuuuuuuuućaaa kuna!!!

Pardon,zaradio je 5.000.000 kuna… moj grijeh,moj grijeh, moj preveliki….

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

meni zanimljivo kako sada BELJE fino raste, a nitko ništa ne pljuje, ne napada, ne prigovara… A kad je prije par mjeseci došlo do 200 kn bacali su se drvljem i kamenjem i vikali kako je precijenjeno, nerealno… ovo i ono. Donosili su puste analize, koje očito ničemu nisu vrijedile osim ego-u tzv. analitičara… A sad kad ide dalje, i preko 300 svi šute?!?! Valjda su ti kritičari nakupili dovoljno, pa se više ne moraju truditi… Hoće li biti slično i sa DDJH i nekim sličnim dionicama?

ZAGREBACKA BURZA

Zbog kvara na glavnom i pricuvnom vodu T-coma doslo je do problema u spajanje na trgovinski sustav odredjenog broja brokera te je slijedom toga trgovanje zaustavljeno.
O nastavku trgovanja obavijestit cemo vas cim T-com otkloni kvar.
Tehnicke sluzbe Zagrebacke burze u stalnom su klontaktu sa djelatnicima T-coma te se nadamo da ce do otklona kvara doci relativno brzo.

Zagrebacka burza

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

ZAnimljiv članak u Jutarnjem…

http://www.jutarnji.hr/novac/clanak/art-2006,10,18,brokeri_hanfa,46930.jl

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close