Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rokoch, daj molim te ako imas, baci indexe za Bahrain i Sri Lanku… tek tada cu moci donijeti investitorsku odluku…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

tebi jedino djibuti pomaze! [lol]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Bome su i vani stisnuli crveno prema jos dolje nakon naizgled blagog oporavka,defenitivno ne dobro ali ja mislim da smo svi mi vec cca 50% u CASHU pa imamo prostora za manevar,ali vec me zivci izdaju pa bih napokon volio mirno i pomalo gore ali ne ide silom ma koliko mi to željeli[wink]

Nemoj misliti u tuđe ime. 100% sam u dionicama, bio bih lud da nisam.

I kak je tamo?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

suncano i zeleno!

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Koji iskracaj na Viru!!! [shocked][shocked][shocked]

skype - ivek1234


Koji iskracaj na Viru!!! [shocked][shocked][shocked]

pa mislim da je ovakav iskrcaj puno bolji nego onaj od proslog tjedna.
spustio je cijenu ni 10 kuna, a izvukao je skoro milion i po.


Koji iskracaj na Viru!!! [shocked][shocked][shocked]

Ivek daj mjenjaj taj avatar, stavi zelenu strelicu, mislim da širiš negativnu energiju.

Cookie Monster


Koji iskracaj na Viru!!! [shocked][shocked][shocked]

Ivek daj dodji molim te malo na topice DDJH i KOEI plasiti ekipu da dokupim na nizim cijenama. Tnx [lol]

Neko je promjenio avatar,,,,možda je to to šta se čeka ,,,,,slijedi promijena trenda!!!![cool][thumbsup][lol]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

ivek123:

Koji iskracaj na Viru!!! [shocked][shocked][shocked]

pa mislim da je ovakav iskrcaj puno bolji nego onaj od proslog tjedna.
spustio je cijenu ni 10 kuna, a izvukao je skoro milion i po.

Slazem se u potpunosti. Evo ubilo i ostatak.

skype - ivek1234

Koji ukrcaj na Viru!!![cool][lol]

New Report

Close