Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja se bas ne razmem al danas mi smrdi da bi moglo polako prema gore..

no u biti sam htio pitat iveka kaj misli na soluciju da nasi jednostavno ne daju stranima da izadju.. stave kupnju suplje i nisko pa nek izadju ak mogu..[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ja se bas ne razmem al danas mi smrdi da bi moglo polako prema gore..

no u biti sam htio pitat iveka kaj misli na soluciju da nasi jednostavno ne daju stranima da izadju.. stave kupnju suplje i nisko pa nek izadju ak mogu..[smiley]

Na temelju cega zakljucujes da bi mogli polagano gore? Jedino pomoci Janezima i ekipi da iznesu sto vise para van.

Sto se drugog dijela posta tice – o cemu smo RealBear i ja trubili pa ste nas ispljuvali.

skype - ivek1234

ma nema vise gore…. kome to jos vise nije jasno nek se ostavi posla…. sad konacno imamo odgovor da li 2007 bila balon…. ja jedino jos zadnje nade imam u objavu rezultata q4 i profita da se razuvjere oni koji sada prodaju da nismo u istoj kosari s SAD. ako se onda burza ne pokrene prema gore onda se nece tako lako dici i onda smo sigurni da je 2007 bila balon

super24:

ja se bas ne razmem al danas mi smrdi da bi moglo polako prema gore..

no u biti sam htio pitat iveka kaj misli na soluciju da nasi jednostavno ne daju stranima da izadju.. stave kupnju suplje i nisko pa nek izadju ak mogu..[smiley]

Na temelju cega zakljucujes da bi mogli polagano gore? Jedino pomoci Janezima i ekipi da iznesu sto vise para van.

Sto se drugog dijela posta tice – o cemu smo RealBear i ja trubili pa ste nas ispljuvali.

bravo ivek123! [thumbsup]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

super24:

ja se bas ne razmem al danas mi smrdi da bi moglo polako prema gore..

no u biti sam htio pitat iveka kaj misli na soluciju da nasi jednostavno ne daju stranima da izadju.. stave kupnju suplje i nisko pa nek izadju ak mogu..[smiley]

Na temelju cega zakljucujes da bi mogli polagano gore? Jedino pomoci Janezima i ekipi da iznesu sto vise para van.

Sto se drugog dijela posta tice – o cemu smo RealBear i ja trubili pa ste nas ispljuvali.


ja nisam nikog pljuval.. moj krajnji doseg je lagani cinizam..

osim toga ima dionica di nema janeza, kaj ne[wink]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ivek 123 , nisi ti budala[undecid]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Ivek 123 , nisi ti budala[undecid]

Moja zena misli drugacije! A i vecina ovdje! [embarass]

skype - ivek1234

Bome su i vani stisnuli crveno prema jos dolje nakon naizgled blagog oporavka,defenitivno ne dobro ali ja mislim da smo svi mi vec cca 50% u CASHU pa imamo prostora za manevar,ali vec me zivci izdaju pa bih napokon volio mirno i pomalo gore ali ne ide silom ma koliko mi to željeli[wink]

Ne riješavaju se svi problemi ulaskom u EU .
http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/svijet/bivse-komunisticke-zemlje-inflatorno-najrizicnije,7574.html

HANG IN THERE!!!—-dlkvd [cool]


MiaIII: ” pokusati ce prije ukrcaja da nas stisnu grdo još jednom dolje tako da treba čekati kao što večina kolega govori-pa makar i kao Ivek do ljeta [wink] ” Ne znaci da ce to biti na ljeto. Situacija se moze promijeniti rapidno u znatno kracem vremenskom roku.. Prst puta palac ovog trena meni izgleda kao sto si napisala. Ova situacija zahtjeva drzanje jednog oka na burzi. U svakom slucaju ne mislim ulaziti ovog trena. Sigurno ne danas. Treba vidjeti kako ce US odreagirati na obveznicku krizu a i ovaj tjedan su izbori u Srbiji te uskoro proglasenje Kosova. Ako te stvari zavrse nepovojno pojacati ce se rasprodaja stranaca a samim time bi i cijene mogle dolje. Ja sam na holdu do daljnjeg.

A ipak si mislio ulaziti možda danas. Malo je frka da ne odleti[smiley]
Makar ćeš ti reći “Daleko od toga”, mislim da previše filozofiramo u svezi korekcije, a vidimo da ne ide više dole,nego u stranu. FAZA A Ajnc

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

crobex je u crvenom, a tek europa

http://de.finance.yahoo.com/m6

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close