Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I Jamnica se kupuje [smiley]

Valjda ljudi račun


Zar su u Belišću otkrili naftu ispod tvornice???[shocked]

Eh da mi je neki insajder pa da me informira na vrijeme [undecid]

Ipak se nešto događa,koliko je prometa do sada ima li netko podatak.

redovni promet cc. 32 mil


I Jamnica se kupuje [smiley] Valjda ljudi račun the profa: ” Zar su u Belišću otkrili naftu ispod tvornice???[shocked] ” Eh da mi je neki insajder pa da me informira na vrijeme [undecid]

Napisao sam na temi BLSC što ja znam, pa vidi…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Na ATPL splasnula euforija.

Cookie Monster

Meni ovo sve skupa grdo izgleda…

Npr. ADRS-P-A

Odjednom nestanu malo veći nalozi s kupovine na visinama preko 460, a zatim boom iskrcaj do 460, a onda opet dolaze novi nalozi na na 455-457.
Meni se ovo čini kao navlačenje kupnje i iskrcaj..

Ne bih baš volio da ovo dugo potraje…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Meni ovo sve skupa grdo izgleda…

Ma nis posebno. Navlace kupnju i onda se istresu. Povuku naloge i gledaju bid. Kada se nakupi samo izlete iz mraka i poklope.

skype - ivek1234

CROBEX se sad vrti oko zelenog i nule, al na kraju bu zelenjava barem ako ništa drugo kao jučer. [cool]

You either do it right or you get eliminated!


Meni ovo sve skupa grdo izgleda… Npr. ADRS-P-A Odjednom nestanu malo veći nalozi s kupovine na visinama preko 460, a zatim boom iskrcaj do 460, a onda opet dolaze novi nalozi na na 455-457. Meni se ovo čini kao navlačenje kupnje i iskrcaj..

naravno pa to rade iskusni igraći vec treci dan,to nisu fondovi ili ne svugdje,oni čekaju rasplet generalno jer sada je strašno neizvjesno pa ne žele riskirati,pokusati ce prije ukrcaja da nas stisnu grdo još jednom dolje tako da treba čekati kao što večina kolega govori-pa makar i kao Ivek do ljeta
[wink]

kaj mislite… oce bit kaj od dividende u htu? koliko? kad?


Na Belju i Tisku se nešto čeka. Ukrcaj ili iskrcaj. Da probam pogoditi. Na Belju iskrcaj a na Tisku ukrcaj.
P.S. Imam oboje.[cool]

Za Belje sam pogodio, još da vidimo za tisak![undecid]


kaj mislite… oce bit kaj od dividende u htu? koliko? kad?

Očekuje se 20 kn DPSa… ali i za HT i za vlasnike u dugom roku bi puno bolje bilo da DPS bude 0, odnosno da cijele ZNKP odu u zadržanu dobit koja će se ulagati u razvoj kompanije i posljedično značajno povećati PPS.

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close